Un ajutor pentru SONIA

Raspunsuri - Pagina 49

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

Oana,
puuupam tare maslinutele...,pupam si minutzele si bucutzele,uuupam si pe mamica ei,scumpica
Cristina,
mii de multumiri tie si lui Kaveh,ca veti face tot ce va sta in puteri s-o ajutati pe Sosonica...,sinteti minunati...Abia astept sa vad raspunsul celor de la spital...
Noe,
vpr deschide si un cont pay-pal,plus inca alte conturi,dar mai dureaza un picutz
Mayaione,
daca vrei sa iei legatura cu Oana,da-i un sms,sigur iti va spune daca puteti vorbi au ba...
Anasia,
asta este IOMC...,Alfred Rusescu de care vorbesti...,intri pe la camera de garda...,sa-i dai un sms Oanei,inainte s-o intrebi daca poti veni in ziua respectiva...
Conchita,
inca mai asteptam conturile in USD si EURO...,curind vor fi gata,cu siguranta ,prin moneybookers nu reusesti?...,nu uita ca pentru a trimite bani prin moneybookers,trebuie sa-ti creezi cont la ei...,apoi...,este floare la ureche...



www.sonia.as.ro/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia
Mindrete de Crinuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Paflo spune:

Kay, nici nu stii cat ma bucur ca micuta Sosonica e mai bine! Am reusit sa virez si eu azi 100 ron prin Raiffeisen online (verifica peste 2-3 zile daca au intrat banii - Florina Raica).Desi intru rar pe forum, ma gandesc in fiecare zi la voi!Pupici pe obrajorii Soniei din partea Sofiei!
Florina si Sofia (09.05.2007)

Florina R.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina1974 spune:

Buna dimineata tuturor!

Kay, ma bucur ca esti de acord cu contactarea clinicii din Birmingham, si de asemenea ma bucur ca ti-a fost recomandata si de medicul care are grija de voi.
I-am contactat deja,trimitandu-le un e-mail in dimineata asta. Astept cu nerabdare raspunsul lor, dar din ce vad eu pe site-ul lor, fac chestii extrem de complicate,si din cauza asta sunt aglomerati mereu, ca orice alt spital, de altfel, de genul asta.
Le-am trimis rezultatul ecografiei facute,si astept documentele traduse in engleza de la voi, ca sa le trimit si pe astea.
E bine sa fie cat mai multe variante de clinici dintre care sa se aleaga cea mai potrivita.
Aseara sotul meu mi-a zis ca se va ocupa de contactarea unor organizatii caritabile din Londra prin intermediul prietenului sau, sa vedem in ce masura putem face un pic de strangere de fonduri si de mediatizare a Sosonicai in UK.
Abia astept sa aud vesti noi despre puiutul asta mic.
Ochisorii ei ii am ca un screen saver pe mintea mea.
Am si eu doua fetite, insa o simt pe Sonia ca si pe a treia fetita a mea.

In alta ordine de idei, fetelor, ziceti-mi si mie cum sa fac sa am si eu link-uk Soniei la semnatura. Multumesc mult

Cristina, Iasmina si Georgia

cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina1974 spune:

Multumesc mult pentru versiunea in engleza a actelor Soniei.
Tocmai am primit-o.


Cristina, Iasmina si Georgia

cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

Acum m-a sunat Oana,sa-mi spuna ca ,contul de la Raifeisen,merge...,deci il puteti pune si pe acela pe pagina Soniei...,astfel avem trei conturi...si le asteptam si pe celelalte...

Cristina,
te duci la "profil personal",de pe pagina "desprecopii",te loghezi cu parola ta...,apoi te duci jos la semnatura...si scrii asa
[url=*"www.sonia.as.ro"*]Ajutati-o pe Sonia[/url],copiezi tot,mai putin stelutele...,apoi dai vizualizare si vezi cum sta treaba...


www.sonia.as.ro/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia
Mindrete de Crinuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sanziana72 spune:

Sanatate si va tinem pumnii sa va faceti bine si sa cresteti mari.

Fiica unui coleg de serviciu avea inima pe dreapta, dar a crescut fara nici un fel de probleme (avea aproape 12 ani cand am cunoscut-o eu), deci sperante exista.

Daca stiam ca va exista si un cont pe Raiffeisen mai asteptam putin ca ar fi fost mai rapid, asa am facut un transfer de 100 RON pe cel de pe BCR. Cred ca trebuie sa intre cam in doua zile.

Pupici,

Sanziana & Marina (03/10/2004)Cand s-a nascut Marina... Varsta Marinei


"We can do no great things - only small things with great love." ("Nu putem face lucruri mari – doar lucruri mici cu multa dragoste.")Mother Teresa (1910 - 1997)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina1974 spune:

Mersi mult, Dandusa si pupicei tie si Crinutzei.
Ia sa vad ce a iesit

[url= "www.sonia.as.ro"]Ajutati-o pe Sonia[/url]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina1974 spune:

Dandusica, de ce nu imi iese ca la tine?

[url= "www.sonia.as.ro"]Ajutati-o pe Sonia[/url]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanici spune:

quote:
Originally posted by cristina1974

Dandusica, de ce nu imi iese ca la tine?

Ajutati-o pe Sonia

Cristina ,Iasmina Timeea si Georgia Helia



scoate spatiul din fata lui "www...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:

www.sonia.as.ro" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia

Cristina ,Iasmina Timeea si Georgia Helia




intre = si " ai lasat un blank. sterge-l si e ok


Marc (17.12.06) si Ianis (14.09.04)

Pozele noastre / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52587" target="_blank">Nasterea lui Ianis


www.sonia.as.ro/" target="_blank">Pentru inima Soniei

Mergi la inceput