Un ajutor pentru SONIA

Raspunsuri - Pagina 41

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns doina_cel spune:

Va rog, cine are contact cu Oana, transmiteti-i mesajul urmator din partea doctorului:

"Dear Mrs Fagurel,
since I shall be on vacation for two weeks it would be best, if you send the angiograms to PD Dr.Vogt (mail:drvogt@dhm.mhn.de) who has the same postal address. He shall help you.
Greetings
Andreas Eicken"

Eu nu pot trimite mesaje, si de sunat nu stiu daca e bine sa o sune 100 de persoane cand e cu Sosonica, nici nu stiu daca are voie sa vorbeasca la mobil acolo.
multumesc.

http://andrei.point.ro
http://b2.lilypie.com/HLo3p1.png
"Happiness is a smile"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

in majoritatea cazurilor stiu ca se cer banii inainte, prin transfer bancar.

Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dordia2000 spune:

In acest caz...ar trebui sa se dea drumul deja la conturi pt a putea face donatii. Eu una intentionez sa strang de la cunoscuti, colegi de servici...de pe unde pot si sa-i depun in acest cont...
Cu cat mai repede, cu atat mai bine! Suma este mare...si...ar fi bine stransa din timp.

Ar fi bine de facut public acest caz, prin toate mijloacele, sa incercam sa ajungem la sufletele oamenilor...Sunt multi oameni cu bani care ar putea ajuta.





Diana mamica de Stefan-Cristian 14.11.2005
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ee608d0bc6b68328c225c&source=category&category_id=12" target="_blank">Un an de basm-filmuletz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mayaione spune:

Am adaugat acum si data ei de nastere, sper ca e bine 6 iunie. Daca mai e ceva, spuneti-mi, mai uit si eu, am avut-o si pe Ana bolnavioara si a trebuit sa ma ocup de ea mai mult.

www.sonia.as.ro/" target="_blank">Redati-i Soniei bucuria de a creste langa parintii ei
Povestea nasterii
www.smi.ro/fulguleti" target="_blank">fulguleti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasia spune:

ce vesti bune! bravo Sonia!
bravo fetelor care se implica in aceasta actiune!
din cate am inteles, cei de la Boston o vor opera la 9 luni;pana la aceasta varsta nu se poate face nimic?

anasia si Alessia Anca(14.08.2006)

Alessia 10-11 luni
o sansa pentru Sosonica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kateryna spune:

Ma bucur sa vad atata lume ca se mobilizeaza. Kay sa-mi zici daca ai nevoie de ajutor pe partea de presa scrisa ca daca e pot sa incerc sa te ajut eu aici. Am inteles ca pe tv s-a rezolvat. Stii ce ma gandeam...tot zicea madam COlumbeanu ca face (sau a facut) fundatia aia ptr a ajuta astfel de cazuri, nu baga sotul tau o intrebare si la ei (ca da mai usor de datele lor de contact). Poate va pot ajuta. Pana la urma orice ajutor conteaza.



Kateryna si Anelin-George (7 ian 2007)

Eu asa fac, voi nu trebuie sa faceti ca mine

www.sonia.as.ro" target="_blank">Ajut-o pe Sonia sa poata trai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Fetelor, cele care va ocupati de strangerea banilor...nu are nimeni cont deschis la Banca Transilvania? E mai usor de trimis banuti prin ei, nu trebuie sa ai cont deschis acolo, mergi doar cu buletinul la ghiseu si spui cui vrei sa trimiti. Spre deosebire de alte banci unde lucrul asta nu e posibil. Era doar o sugestie....

Va rog anuntati si evidentiati cumva cand vor fi active conturile ptr donatii, vreau sa trimit si eu ceva

Doina miliarde de si ptr tot ce faci!

Kay ma bucur mult ca e mai bine pitica, fii optimista!



Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567608176/" target="_blank">Antalya 2007
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

mey daca e contul gresit pe pagina Soniei mai bine il scoateti si puneti ceva de genul ca va fi afisat. Ar fi bine de evitat orice discutii, site-ul va fi vazut si de lume din afara DC care nu cunoaste povestea in detaliu

Ma bucur ca Sonia face progrese!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mayaione spune:

Marina ai dreptate, am modificat si la cont.

www.sonia.as.ro/" target="_blank">Redati-i Soniei bucuria de a creste langa parintii ei
Povestea nasterii
www.smi.ro/fulguleti" target="_blank">fulguleti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

Avem un cont......,l-a deschis la www.moneybookers.com...,un cont virtual din cite am inteles...,nu ma pricep prea bine...,deci completati sau corectati daca este nevoie...

Contul este oanageambasu1@gmail.com

Fug ca am treaba...,apoi, dupa amiaza merg la frumoasele noastre la spital,sa le puuupacesc putin


www.sonia.as.ro/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia
Mindrete de Crinuta

Mergi la inceput