Un ajutor pentru SONIA

Raspunsuri - Pagina 31

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

quote:
Originally posted by chris27

Dandusa,multumesc frumos...dar cu floarea,din partea mea...cum a ramas?Imi pare tare rau ca nu pot ajunge in Bucuresti,sa le vad...

Album foto | Slideshow
excursie





...m-am uitat...i-am luat un buchetel de flori din partea ta si i-am si spus ca-s de la tine...i-am luat si eu,unul,dar din pacate nu aveam voie sa le aduc in salon,asa ca le-am lasat afara...,pe un dulap...
...ramasese sa le ia,ea dupa ce ii dadea lapticul Soniei...,care Sosonica este o mincacioasaaa,cind vine ora de masa,tre' sa fii acolo pregatit,ca altfel o incurci...

www.sonia.as.ro/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia
Mindrete de Crinuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mayaione spune:

Dandusa sau Chris spuneti-i sa deschida cont la BCR, noi avem experienta cu bancile si BCR e cea mai rapida la incasari si de aici si din afara. Sa-mi dati numarul ei si o sa-l pun la contact. S-o pupati si din partea mea si le doresc multa sanatate!

Cea mai usoara posibilitate de a incasa bani ar fi ca un membru din familie sa-si deschida un cont la o firma de genul epayment.ro sau dotcommerce.ro pentru a putea procesa carti de credit online, este foarte comod atat pentru romani, dar mai ales pentru straini. Vor dona mult mai repede asa.

www.sonia.as.ro/" target="_blank">Redati-i Soniei bucuria de a creste langa parintii ei
Povestea nasterii
www.smi.ro/fulguleti" target="_blank">fulguleti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

...mi-am mai adus aminte...,neuronul meu ratacit...
Oana,m-a rugat sa va puuup tare din partea ei si sa va multumesc ca ii sinteti alaturi...,ii este dor de voi...,asa ca data viitoare am sa-i scot la imprimanta ce vorbim noi,aici...

www.sonia.as.ro/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia
Mindrete de Crinuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

Adeju,
,multumim din suflet
Mayyaione,
,multumim din suflet

Sa va spun un secret...,am intrebat-o pe Oana daca crede in minuni...si mi-a raspuns ca "da"...,ce bine...

www.sonia.as.ro/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia
Mindrete de Crinuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chris27 spune:

Dandusa,multumesc de mii de ori!Ce bine ca ai ajuns acolo!...Din pacate,nu am vesti bune acum...am primit mesaj:"A facut iar febra,38,5,tahicardie-puls 200,s-a desaturat la 55 si a fost extrem de agitata.Dupa sedativ,Perfalgan,Algocalmin 2 doze si Furosemid s-a linistit.Sunt prea multe aparate in jur si bruiaza semnalul tel,primesc mesaje de la mesageria vocala cu apelurile pierdute si nu am credit sa te sun.Acum ma culc 30 min...Pup cu drag!".P.S.are caracter personal ...


Album foto | Slideshow
excursie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chris27 spune:

Mayaione,si tie iti multumesc de mii de ori!Ce bine ca te-ai implicat!Stiu ca ti-e greu ...cu toate...si cu micuta...Sa speram ca va fi bine!...

Album foto | Slideshow
excursie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinamaria spune:

Dragele mele urmaresc si eu cu sufletul la gura ce se intampla! Doamne ajuta sa fie bine!
Ma gandeam sa deschidem un subiect si la umanitare! Am avea cam tot... mai putin o declaratie pe proprie raspundere a persoanei care se va ocupa sa stranda banii! Am intrat acolo si am citit conditiile... ce parere aveti?

cristina cu Rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinel spune:

Vai fetelor ce vesti minunate si cum v-ati organizat voi! Am fost plecata de vineri la camping, fara internet, m-am gandit la voi cu inima stransa. O sa incerc sa compun emailul catre spital. E suficient sa atasez documentele de pe site-ul Oanei? Cine a trimis documentele la spitalul din Boston, ar putea sa imi trimita si mie traducerea lor? sunt o multime de termeni de specialitate si n-as sti sa ii traduc.

Dandusa multumim din suflet.

Mayaione multumim si tie.

Trebuie sa ma ocup de fiu-meu ca e frant de oboseala, dar maine voi incerca sa compun emailul si sper ca il voi si trimite.

Doamne ajut-o pe Sonia Maria! PE ea si pe parintii ei asa greu incercati.


http://photos.yahoo.com/irinoiu

Irina, Daniel (28 Mai 2004) si ingerasul Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carrie spune:

Dandusa, ma bucur ca ai fost la Oana, si noi o pupam tare si o iubim pe ea si Sonia!
trebuie sa fie bine, prea multa lume le iubeste...

Cristiana, gagalicea Theodora Alexia ( 30 mai 2003)si galuscutza Carina Sofia(10 mai 2007)

comorile noastre iubite
Thea Alexia
noi si Roma 2006
www.desprecopii.com/info.asp?id=531" target="_blank">nasterea papusii Theodora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

imi pare bine sa aud vesti bune despre fete. cand vorbiti cu Kay va rog sa o intrebati la ce spital din Italia s-a vorbit. la Bambino Jesu in Roma exista cazuri extraordinare rezolvate, din sfera cardiologica, chiar de pe forum de la noi. daca se poate vreau si eu actele pe e-mail pentru a le trimite acolo.

Roxana

Mergi la inceput