Un ajutor pentru SONIA

Raspunsuri - Pagina 28

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihamora spune:

"am un cont in Ron, la Reiffeisen, sucursala Lipscani,titular cont Oana Geambasu.

RON : RO02RZBR0000060007006182"

Asta e numele lui Kay
Da Doamne sa fie bine!


de Dominic 15.05.2007
POZE CU MARIO DOMINIC
www.youtube.com/watch?v=bfEUQ4-IV2g" target="_blank">primele clipe de viata ale lui Domi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carrie spune:

vreau si eu sa ajut, ma gandesc dupa ce are o pagina de web sa o distribui ptr donatii...altceva ce pot sa fac?

Cristiana, gagalicea Theodora Alexia ( 30 mai 2003)si galuscutza Carina Sofia(10 mai 2007)

comorile noastre iubite
Thea Alexia
noi si Roma 2006
www.desprecopii.com/info.asp?id=531" target="_blank">nasterea papusii Theodora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mayaione spune:

Ma gandeam sa avem si o pagina de contact cu o adresa de email, eventual a lui Kay, poate sunt donatori care vor sa ia legatura telefonic sau prin email. Intreab-o si pe ea cum vrea sa fie. Putem sa adaugam si sa facem site-ul cum doreste, ideea e s-o ajute cumva. Noi am facut o simpla pagina pentru ca nu avem prea multe detalii, voi ne spuneti si noi facem. Ne rugam in continuare pentru Sosonica!

www.sonia.as.ro/" target="_blank">Redati-i Soniei bucuria de a creste langa parintii ei
Povestea nasterii
www.smi.ro/fulguleti" target="_blank">fulguleti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxie spune:

Putem sa trimitem adresa cu siteul Soniei (http://www.sonia.as.ro/) pe email cunoscutilor, cu rugamintea de a ajuta si de a-l da mai departe. Daca imi permiteti incep eu, numai sa am permisiunea voastra.
Si daca ar vrea cineva ca compuna un text care sa descrie situatia, pe care sa il punem pe mail si apoi sa dam linkul, sa il posteze aici. Poate Chris, sau Kay... si sa postez linkul pe alte forumuri unde activez. Numai cu permisiunea lui Kay.

Roxie, bubulutza Denisa (23 decembrie 2005)si bebe Mihnea Sebastian (11 ianuarie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marilena12 spune:

Am trimis si eu linkul cu pagina prin email inca de la pranz. Sper sa fie bine.

Mari

Ajutati-o pe Sosonica! http://www.sonia.as.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxandra_sb spune:

Scuze, vroiam sa va zic ca mi-a sarit in ochi lipsa unei litere din: imi vine sa plang cat n-am plans in 4 saptamani de cand stiu ca e bolnava

Inca o sugestie: ar fi poate bine sa-i apara data nasterii. Acum varsta Sosonicai se masoara inca in zile, dar speram cu totii sa ajunga la luni, ani si tot asa.

Mayaione&sotul, jos palaria.



Are mama doi flacai.. Matei (5) si Grigore

www.petitieonline.ro/petitie/sustineti_bolnavii_de_cancer_care_au_fost_lasati_fara_tratament-p41000032.html" target="_blank">Sustineti bolnavii de cancer care au fost lasati fara tratament!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florina spune:

pentru tine si sotul tau!
Ma bucur mult ca Oana s-a razgandit si accepta sa mediatizam starea Soniei, voi trimite si eu acest link tuturor cunoscutilor.
Nu uitati ca oricat de putin ati dona, daca vom face acest lucru cat mai multi, vom strange suma repede...
Doamne ajuta ca Sonia sa poata ajunge la operatie si sa se faca bine!

Florina

quote:
Originally posted by mayaione

Chris te rog spune-mi banca unde a fost deschis contul si numele titularului..Deja sotul meu lucreaza la pagina, mai avem putin.

Povestea nasterii
www.smi.ro/fulguleti" target="_blank">fulguleti



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

Mayaione,
ce ma bucr ca ne faceti pagina pentru Sosonica...,doamne ,este minunat...,multumim din suflet,atit tie ,cit si sotului tau
Ai dreptate cu persoana de contact...si eu zic sa treceti o rubrica ,unde sa fie adresa de e-mail...,eu zic cu cit mai multe adrese de e-mail sau chiar adrese postale..cu atit mai bine...Pot da si eu adresa mea de e-mail,daca vreti sau cineva apropiat lui Kay...,astfel ea va afla mai repede ,pentru ca nu-si poate verifica mail-il foarte des...,zic si eu...
Apoi cu textul...,"Nu are nevoie de bani pentru scutece sau lapte praf...,are nevoie de bani,pentru o inima noua..."sau "Sonia vrea s atraiasca"...,sint doar pareri...,daca vi se pare ca ar merge...,ok...,doar mi-am dat cu parerea...Eu am citit undeva asta si m-a miscat profund...,de asta am zis ca s-ar potrivi si aici...,deci cum ziceti...
Miine am sa sun la IOMC,sa aflu ce program de vizita au...si vreau sa merg la spital sa le transmit toate gindurile noastre bune...si sa le dau o mare parte din optimismul meu...Sper sa ma incadrez cumva sa pot merge sa le vad...,abia astept s ava povestesc...
Si eu zic ca toate sa ne punem la semnatura pagina Soniei...,sa trimitem pe e-mail cunsocutilor...,sa facem tot ce putem s-o ajutam pe micuta...
Daca aveti intrebari pentru Kay,datimi-le mie aici si miine i le voi transmite personal...,deci spuneti-mi ce sa-i mai zic,ce s-o mai intreb...,ce permisune sa-i cer...,ok?
D-zeu sa ne calauzeasca drumurile...,s-o ajutam pe Sonia cit de repede putem...

Mindrete de Crinuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihamora spune:

Dandusa as vrea sa-i trimit ceva Soniei, maine pleaca o prietena de a mea la Bucuresti si ajunge pe la ora 18,i-as da nr de tel al Oanei dar nu stiu daca o sa aiba timp sa se intalneasca cu ea. Tu la ce ora te duci la spital? La c spital e?(IOMC?)

de Dominic 15.05.2007
POZE CU MARIO DOMINIC
www.youtube.com/watch?v=bfEUQ4-IV2g" target="_blank">primele clipe de viata ale lui Domi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

quote:
Originally posted by mihamora

Dandusa as vrea sa-i trimit ceva Soniei, maine pleaca o prietena de a mea la Bucuresti si ajunge pe la ora 18,i-as da nr de tel al Oanei dar nu stiu daca o sa aiba timp sa se intalneasca cu ea. Tu la ce ora te duci la spital? La c spital e?(IOMC?)

de Dominic 15.05.2007
POZE CU MARIO DOMINIC
www.youtube.com/watch?v=bfEUQ4-IV2g" target="_blank">primele clipe de viata ale lui Domi





Trebuie sa sun ,sa vad ce program de vizita au...si apoi sa vad cum fac cu pitika mea...,intelegi?...Institutul de ocrotire al mamei si copilului...,este chiar in incinta spitalului Emilie Irza...,Lacul Tei,nr 120
Daca pot sa te ajut cumva sa-mi spui...,pentru Sosonica,fac orice...

www.sonia.as.ro/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia
Mindrete de Crinuta

Mergi la inceput