Un ajutor pentru SONIA

Raspunsuri - Pagina 27

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mayaione spune:

Si eu ma rog mereu pentru Sonia, sper s-o ajute Dumnezeu si sa traiasca! Sufar alaturi de ea si de parintii ei, mi se pare mult prea dureros sa ai parte de asa ceva. Eu pot sa-i fac o pagina, chiar azi o sa ma apuc, pot sa-i folosesc pozele din albumul lui Kay? Eventual am nevoie de texte si sugestii, astept parerile voastre. Hai sa ne gandim cum sa o facem!

Povestea nasterii
www.smi.ro/fulguleti" target="_blank">fulguleti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ochi_verzi spune:



Diana...tot Diana
Mihaela si Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mayaione spune:

Am sa folosesc initial mesajul lui Chris care a deschis acest subiect, modificat putin, apoi o sa schimbam. Eventual poate are timp Kay sa scrie un text, ea stie cel mai bine ce ajutor sa cerem. Contul este acelasi?

Povestea nasterii
www.smi.ro/fulguleti" target="_blank">fulguleti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chris27 spune:

Mayaione,multumim frumos!Nu cred ca pe Oana ar deranja-o sa folosesti pozele si postarile lor!Ce bine ca poti sa iti faci timp pt asta!...Incep sa cred din nou in sansa micutei Sonia!...

Album foto | Slideshow
excursie
Cand s-a nascut Daphne...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mayaione spune:

Chris te rog spune-mi banca unde a fost deschis contul si numele titularului..Deja sotul meu lucreaza la pagina, mai avem putin.

Povestea nasterii
www.smi.ro/fulguleti" target="_blank">fulguleti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chris27 spune:

Ma duc sa caut unde a scris Kay,la clubul scutecelor...ca nu stiu si Oana nu a raspuns la tel

Album foto | Slideshow
excursie
Cand s-a nascut Daphne...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mayaione spune:

Ok. Daca folosesti yahoo messenger da-mi si mie id-ul tau sa putem comunica mai usor. O sa pun online pagina asa cum este ea acum, apoi adaugam modificarile in functie de dorinta voastra. Poze am pus pe cele care erau mai clare.

Povestea nasterii
www.smi.ro/fulguleti" target="_blank">fulguleti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chris27 spune:

Am gasit .Cont ron:RO02RZBR000007006182.scrie-mi pe pm ,daca vrei...adresa cealalta e Szoloseb... Plange asta mica...ii dau sa pape si mai vorbim...

Album foto | Slideshow
excursie
Cand s-a nascut Daphne...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mayaione spune:

Gata pagina: www.sonia.as.ro. Bine ar fi sa adauge toata lumea la semnatura linkul sau cele care aveti site-uri cu trafic sa puneti un banner cu el.
Chris nr contului il aveam, dar am inteles ca trebuie mentionat si titularul lui, pe ce nume a fost deschis, o poti intreba pe Kay si cand aflam scriem acolo.

Povestea nasterii
www.smi.ro/fulguleti" target="_blank">fulguleti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chris27 spune:

Din cate stiu e deschis pe numele ei...dar nu-l stiu,nu are acelasi nume ca si Sonia...L-a scris undeva la clubul scutecelor si nu-l gasesc...intr-o postare de-a ei...cred ca atunci cand a venit din spital

Album foto | Slideshow
excursie
Cand s-a nascut Daphne...

Mergi la inceput