Un ajutor pentru SONIA

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Of Doamne, e mult prea nedrept ce se intampla...nu pot sa inteleg cu ce a gresit sufletelul acesta mic de se chinuie asa..eu inca mai sper intr-o minune, refuz sa cred ca nu se mai poate face nimic.

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567608176/" target="_blank">Antalya 2007
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_oana26 spune:

nici nu mai am cuvinte
Ma rog la Dumnezeu sa faca cum stie mai bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinel spune:

Chris cred ca te stresez tot intreband mereu, iarta-ma. Ce mai stii de fetele noastre? Sa le ajute Dumnezeu si Maica Domnului!

Madau , cu siguranta Sonia nu are nici un pacat. E un prunc nevinovat. Dumnezeu are caile Lui greu de inteles pentru noi uneori.

Ochi verzi , eu te inteleg din pacate...

http://photos.yahoo.com/irinoiu

Irina, Daniel (28 Mai 2004) si ingerasul Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasia spune:

inca mai sper intr-o minune pt Sosonica! sper ca micuta sa nu se mai chinuie, sa se faca bine;

anasia si Alessia Anca(14.08.2006)
varsta bb
Alessia 10-11 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mica0307 spune:

Doamne fa o minune pentru micuta Sonia, capsunica noastra de mai-iunie 2007.

Mica cu Maya Alexandra (10 mai 2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marilena12 spune:

Si eu pe aici, ma rog sa fie bebelusha bine...
Irinel, tu ce mai faci mamico? Si tu ai trecut prin aceleasi chinuri...

Mari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piticasigogosica spune:

Micuta Kay,Sosonica e un ingeras si Dumnezeu are grija de ea!Nu abandona speranta,roagate pentru viata ei,roagate pt tine,pentru voi!
Nu stiu daca sosonica e botezata,sper ca da!!Eu te sfatuiesc din suflet sa mergi daca poti sa vorbesti cu un preot sa te spovedesti si sa se roage pentru voi.Daca nu poti pleca din spital te pot ajuta eu cu un preot deosebit.TREBUIE SA EXISTE SPERANTA!!!!!!!!!!!!!!!!!
Da-mi un semn!
Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Irina eu stiu ca e Sonia e botezata. Daca nu e prea greu pentru tine sa o ajuti cu preotul fa, te rog, treaba asta. Asa se spune, ca au mai mare efect rugaciunile strainilor decat ale celor implicati,pentru ca ei mai au si alte ganduri , si alt stres.

mamica lui Matei Constantin (21.05.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxie spune:

Incercati la Biserica Sfantul Anton din Bucuresti, sa dati un acatist acolo. Pe mine m-a ajutat. Sa ne rugam in continuare pentru Sonia, si sa le trimitem gandurile noastre bune.

Roxie, bubulutza Denisa (23 decembrie 2005)si bebe Mihnea Sebastian (11 ianuarie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinel spune:

Si eu am inteles ca Sonia e botezata si asta e tare bine pentru ea.

Marilena, sunt bine atat cat se poate, multumesc mult de intrebare. Nu cred ca voi mai fi vreodata completa, dar ma bucur de ce mi-a dat Dumnezeu. Imi doresc tare mult sa raman iar graviduta. Am inteles ca si tu ai avut probleme mari cu fetita. Ma bucur mult ca e bine acum.



http://photos.yahoo.com/irinoiu

Irina, Daniel (28 Mai 2004) si ingerasul Maria

Mergi la inceput