Un ajutor pentru SONIA

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Irinel spune:

Doamne ajut-o pe Sonia Maria si sprijina-i pe parintii ei in lupta contra bolii! Ma rog pentru fetita draga din tot sufletul.

http://photos.yahoo.com/irinoiu

Irina, Daniel (28 Mai 2004) si ingerasul Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Eu am incredere ca minuni inca exista, sunt sigura ca DD va face inca o minune ptr Sosonica si se va face bine!!! Ne rugam ptr ea, Doamne ajuta!

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567608176/" target="_blank">Antalya 2007
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

Ne rugam la bunul nostru d-zeu,sa o ajute pe Sonia sa treaca de aceasta mare incercare...,cu siguranta d-zeu,va face o minune,cu siguranta Kay,sintem alaturi de tine...,nu-ti pierde speranta...,ai sa vezi ca va fi bine...,fii tare,mamico,fii tare...

Mindrete de Crinuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxandra_sb spune:






Are mama doi flacai.. Matei (5) si Grigore

www.petitieonline.ro/petitie/sustineti_bolnavii_de_cancer_care_au_fost_lasati_fara_tratament-p41000032.html" target="_blank">Sustineti bolnavii de cancer care au fost lasati fara tratament!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Nu mai stiti nimic ?
Ma tot gandesc la micuta Sonia, la Kay si ma rog la Dumnezeu .



Daria & www.webshots.com/user/giulia16" target="_blank">GIULIA_(2004_08_16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teutz spune:

Ma rog ca micuta Sonia sa treaca cu bine peste aceasta grea incercare din viata ei, iar parintilor ei sa le dea DD multa putere! Sa nu-si piarda speranta nici o clipa!

Teutz de Alexia Iarina (10.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

Chris,
cum ramine cu subiectul deschis la umanitare?
haideti sa facem ceva...,asteptam vesti si atit...,ce folos?
se poate sa deschidem subiectul la umanitare?,ce acte mai sint necesare?
poate ca nu-ti raspunde ca-i prea suparata...,hai sa nu gindim negativ...,ce-o fi in sufletul ei de mama...,numai ea poate sti...
la ce spital este Sonia?



Mindrete de Crinuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ama_kaly spune:

Mesaj primit de la Kay ieri la 17:50 :Roaga-te sa Se indure si sa o ia la El, sufera enorm.Nu exista sanse pt ea.E o prelungire a agoniei ce traieste ea acum.Singura nu mai respira, aparatul o tine in viata.Doamne fa o minune pentru micuta Sonia si pentru parintii ei! Eu am cunoscut-o pe Oana, mama Soniei.Era insarcinata si radia de fericire.Isi astepta copilul cu mult drag si spera sa fie fetita.M-am regasit in ea caci si eu am nascut tot la 20 ani si de-a lungul sarcinii am ajutat-o cu sfaturi.Oana este o persoana plina de viata care raspandeste numai optimism in jurul ei, pe mine m-a impresionat.Cand am citit de necazul lor am simti ca pica cerul pe mine..nu-mi venea sa cred..era nedrept si cumplit.Am sperat mereu si am avut incredere in Dumnezeu ca va avea grija ca totul sa fie bine pana la urma, insa ultimele ei postari si mesajul pe care mi l-a dat ieri mi-au intors lumea pe dos..CE SE INTAMPLA? Unde e Dumnezeu si de ce lasa un suflet atat de mic si nevinovat sa se chinuie atat? Cu ce au gresit acesti parinti de sunt supusi acestei suferinte imense? Nu exista durere mai mare pe lumea asta decat sa iti moara copilul..Oana, eu inca sper ca Dumnezeu sa ne dea o dovada ca exista si sa faca o minune.Ma rog pentru Sonia si ma rog pentru voi, sa aveti putere sa treceti prin aceste clipe teribile! Eu de Seby (27 aprilie 2006) Poze mami, tati si Seby Erik Sebastian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_oana26 spune:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

...eu merg la biserica...,nu de multe ori simt lucrul asta...,dar acum trebuie s-o fac...,am sa ma rog la bunul nostru d-zeu sa faca o minune...,s-o ajute pe Sonia...,trebuie sa se faca bine,trebuie...

Mindrete de Crinuta

Mergi la inceput