Un ajutor pentru SONIA

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mishuta spune:

Sunt foarte, foarte fericita si-mi inchipui cum sunteti voi, parintii acestei minunatii de fetita, care a reusit sa supravietuiasca in ciuda tuturor previziunilor!
Va doresc toata sanatatea si fericirea din lume, le meritati din plin si inca si mai si!!


Mih, gravi roz, 30+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mexxa spune:

Tot ce pot spune este ca mi sa umplut imima de fericire cand am citit mesajul tau Kay..
Esti o mama lupatoare si sunt sigura ca totul va fi bine!!!

Va asteptam acasa.
Micuta Sonia este o scumpete!!! Are un chip atat de dulce...


^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
, mamica de Sebastian-Mihai ( 10.09.2006 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Ce veste buna!!!!!Doamne Doamne o ajuta pe Sosonica!!!!!Ce ma bucur pentru ea!!!!!!Si pentru parinti!!!!!!!


www.babysfirstsite.org/newtickers/ticker/96929.birthdue.png" target="_blank">
bebelina

Ramonel22+ Beatrice Alessia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marilena12 spune:

Kay, nu te gandi la medic, sa nu fii trista, o sa fii o mamica fericita! Si fetita mea a stiut doar spitale, elicoptere smurd, ace, ventilator, in primele 3 saptamani, dar acum este sanatoasa si fericita, vorbeste si face tot soiul de smecherii la doar 15 luni, ne striga "mami", si "tati", si suntem toti foarte fericiti.
Sper sa va ajute Dumnezeu sa va bucurati toata viata ca ati adus pe lume o dulceata de pui ca fetita voastra!

Mari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Kay ma bucur mult ptr voi!!!



Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567608176/" target="_blank">Antalya 2007
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenuca spune:

Draga Kay, ti-am urmarit " odiseea" inca de la inceput si pot sa spun ca am trecut alaturi de tine prin emotii, bucurii, temeri, suparari, dezamagiri...

Ma rog la Dumnezeu sa va aiba in paza lui si sa-i dea Soniei sansa de a trai si de a aduce bucurii parintilor.
Ai incredere ca cineva acolo sus va iubeste si o sa aiba grija de voi.

Va imbratisez cu drag si sunt alaturi de voi !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Kay ne pare bine sa auzim vestile bune.
te asteptam cu un diagnostic clar pentru micuta Sonia in speranta ca putem ajuta cu mai mult decat rugaciuni.
sanatate multa!

Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

va multumesc din suflet pt toate gandurile voastre bune si pt toate rugaciunile pt sosonica. de indata ce ma acomodez cu Soso acasa o sa intru sa postez actele si tot ce e nevoie pt a deschide un subioect la umanitare. am primit raspunsul de la Boston, iar operatia ei este in valoare de 91.000 USD, plus trasport si eventuale alte necesitati medicale. ideal ar fi sa avem la noi cam 120-130 mii, pt ca o zi de spitalizare in plus e 3.300 USD. nu mai zic ca trebuie sa stau si eu undeva, alti bani, alta distractie.
va pup si ma duc sa mananc pt ca doarme Sosonica si profit de putinul timp pe care mi-l lasa !

oana si Sosonica mami,tati si Sosonica

rosioara

100.000 USD pt a salva viata Sosonicii !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasia spune:

kay,bine ati venit acasa! sunteti luptatoare, sigur veti reusi cu operatia!

anasia si Alessia Anca(14.08.2006)
varsta bb
Alessia 10-11 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramo2007 spune:

Kay, bine ai revenit impreuna cu Sosonica! E o dulceata.Sa dea Dumnezeu sa fie sanatoasa si sa va bucurati de ea!
Uitandu-ma la pozele tale mi-am dat seama ca ne-am intalnit la spital si la cabinet la Tutunaru.Tu erai internata cu burtica mare si eu il cautam disperata (insarcinata fiind) pe Tutunaru pentru ca sangeram. Si a II a oara ne-am vazut la el la cabinet, eu ieseam si tu intrai. M-ai intrebat daca sunt ok....atunci eram, dar din pacate la cateva zile dupa am pierdut sarcina.

Pupicei pentru tine si minunea ta de fetita

Ramo

Mergi la inceput