Un ajutor pentru SONIA

Raspunsuri - Pagina 123

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Pepsi spune:

Doamna Cristina, numa vesti bune, ma bucur din suflet, hopul asta era cel mai important sa se intoarca cu bine acasa! multa sanatate, pup inimioara

Flavia mamica fericita de David 22 iunie 2007 si Dominic 17 mai 2004
albumele de familie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura13 spune:

multumim Doamne ca ne-a ascultat rugaciunile! Ne rugam in continuare ca Sonia sa treaca cu bine peste noile conditii de viata, peste noile operatii si sa ajunga o domnisoara sanatoasa si la fel de frumoasa ca acum!
Oana .... bravo, pt decizia luata, pt curaj si pt puterea de care ai dat dovada. tine-o tot asa! Sonia.... si tu sa o tii tot asa, cu multa vointa si putere!
Va imbratisam, asteptam si noi niste banuti ca sa ii trimitem mai departe la voi.


Laura lui Daniel - 14.11.2006
Poze Daniel

slideshow Daniel

Mamici din Iasi

www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">Fulguleti noiembrie-decembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mica0307 spune:

O, Doamne, Soniuta cred ca nu stii ce fericita o faci pe mama ta acum. Sa doarma cu tine in camera cred ca i se pare cel mai minunat lucru.
Banuiesc ca acum Oana nu prea mai poate merge la internet.

Le pup dulce pe amandoua.

Mica cu Maya Alexandra (10 mai 2007)


www.helpsonia.com/" target="_blank">Rugati-va pentru Sonia
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefaniya spune:

Anto - a spus ca va pune o lista cu cei ce au donat,suma,nume...
Eu am trimis si acasa,la o adresa ce mi s-a dat si sper sa fi ajuns.

Cat despre vesti,sunt minunate.La cate vesti dure au fost asta e foarte buna,Sosonica

Imi cer scuze,nu retin numele dar o mamica a scris un mesaj ceva de genul asta "Dumnezeu a dat copilul bolnav acelei mamici pt ca e buna si stie sa zambeasca,una rea ar face viata mai grea acelui suflet"
Nu mai e nevoie sa repet ca Sosonica are o mama pe masura,tot respectul meu!

CARL IUBITUL 05.04.07 si mami Stefaniya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chris27 spune:

Am vorbit cu Oana...Dupa cum a scris si doamna Cristiana,Sonia se simte bine in continuare...O cred si eu...doar e impreuna cu mamica ei!Da,Mica,Oana nu va putea avea acces la net in urmatoarele zile.Sonia e cu ea tot timpul,merg in fiecare zi la control(la ora 15).Ar fi vrut sa vina acasa vineri,dar nu se poate.Oana era trista ca au depasit perioada estimata ,cu aproximativ o saptamana...Imi mai spunea ,cu tristete...ca simte cum pierde laptele...Sper sa nu fie asa...

Album foto | Slideshow
excursie
www.sonia.as.ro/" target="_blank">ajutati o fetita minunata!
casuta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihacarm2002 spune:

Kay, lasa supararile si fi optimista. Ce daca ai depasit perioada la care te gandeai? Important e ca Sonia e bine, ca ai putut iesi cu ea din spital si in curand ajungi acasa.
Cu laptele, bine ca ai avut si pana acum. E mare lucru!
Curaj ca suntem alaturi de tine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pepsi spune:

chris, sper sa nu-si piarda laptele e ff important ptr micuta! sper sa fie ajutata acolo de medici, ca aici sint mame care adopta copii si reusesc sa alapteze, sint tot felu de medicamente! sanatate mare!

Flavia mamica fericita de David 22 iunie 2007 si Dominic 17 mai 2004
albumele de familie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anduluca spune:

Key, imi pare rau ca nu poti folosi laptop-ul de la mine, ca nu are placa de retea wireless... Daca era mai din timp puteam sa ii cumpar o placa si sa o instalez inainte sa-ti trimit laptop-ul, dar..., asta este.
Cu Soso in camera e clar ca nu mai poti merge la internet, in schimb o sa veniti acasa cit de curind si asta e o veste tare buna!
Cu drag,
Felicia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina1974 spune:

Ma bucur din suflet de toate vestile bune de la Oana si Sosonica.
Intr-adevar, primul hop a fost trecut cu brio, insa la cata putere are micuta Sonia in ea, nu imi fac nici cea mai mica problema in ceea ce o priveste. Si operatia corectoare ce urmeaza va fi un succes, asa cum a fost fiecare clipa din viata fetitei asteia. Este un copil minunat, cu atata vointa in ea, care a invins mereu.Iar mami a ei, Oana, ....o eroina,si cred ca spun aproape totul prin cuvantul asta.
Ma bucur ca Soso e deja in camera cu Oana si, de asemenea, ma bucur din tot sufletul meu ca vor pleca acasica in cateva zile.
Eu intru mai greu pe forum zilele astea, ca am musafiri ,insa nu pierd nici o ocazie de a citi noutati despre ingerasha noastra luptatoare.


Ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petit_ange spune:

Bravo Sonia ! si bravo Oana! va asteptam cu drag acasa!

de Isabella

The world is full of wonders if you look with open eyes!!!

Mergi la inceput