Un ajutor pentru SONIA

Raspunsuri - Pagina 119

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:



Extraordinar!!! De-abia asteptam sa vad mesajul asta... Ufffff, in sfarsit am rasuflat usurata.

Ce bine si repede s-a recuperat Sosonica post-operator! E fenomenala fetitza asta!

Bravo Oana ca ai rezistat, esti o mamica de nota 10!



Marc (17.12.06) si Ianis (14.09.04)

Pozele noastre / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52587" target="_blank">Nasterea lui Ianis


www.helpsonia.com/" target="_blank">Donati pentru inima Soniei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielalfun spune:

Rog daca poate cineva sa-mi spuna cum a procedat aceasta mimica disperata intr-un timp si atit de fericita acum , filiera , unde a operat-o pe micuta .
Multumesc anticipat .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:

quote:
Originally posted by danielalfun

Rog daca poate cineva sa-mi spuna cum a procedat aceasta mimica disperata intr-un timp si atit de fericita acum , filiera , unde a operat-o pe micuta .
Multumesc anticipat .



toate informatiile le gasesti intre paginile acestui subiect. operatia a avut loc la muenchen, la un spital specializat pe probleme de inima (nu-mi amintesc acum numele, il gasesti pe la pag.20-30 cred... sau pe google). graba era data de situatia critica a sosonicii. au fost acceptate dupa un contact telefonic/scris intre mama fetitei (oana) si un medic de la spitalul respectiv.
nu stiu de ce intrebi aceste lucruri, dar daca e vorba de un copilas cu probleme, ii dorim sanatate!




Marc (17.12.06) si Ianis (14.09.04)

Pozele noastre / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52587" target="_blank">Nasterea lui Ianis


www.helpsonia.com/" target="_blank">Donati pentru inima Soniei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tinatache spune:

danielafun, inca o data, pt tine, link-ul de la spitalul unde a fost operata Sonia:
http://www.dhm.mhn.de/ww/de/pub/home.htm

Cristina
-----------------------------------------------
http://www.sos-satelecopiilor.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana.iat spune:

Am citit tot pana acum din umbra. Nu pot sa mai stau in umbra la cata bucurie simt in suflet. Dumnezeu nu putea sa nu aiba in paza asa un sufletel nevinovat. Sanatate multa, Sosonel si mamicii tale multa putere!
Haideti sa o ajutam in continuare pe Sonia! Are nevoie de noi sa se faca bine de tot! Daca acum vine acasa si e bine nu trebuie sa uitam ca ea mai are nevoie de o operatie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mica0307 spune:

Bravo Soniutaaaaa,

Felicitari pentru cele 2.5 kg.

Te pupa Maya.

Mica cu Maya Alexandra (10 mai 2007)


www.helpsonia.com/" target="_blank">Rugati-va pentru Sonia
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Paflo spune:

Oana, ne bucuram de vestea cea buna! Va asteptam acasa!
Florina si Sofia

Florina R.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teutz spune:

Ce vesti bune, ce vesti bune!!!!! Bravo Sonia, luptatoare mica! Bravo Oana, mamica puternica!

Teutz de Alexia Iarina (10.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ylilimic spune:

quote:
Originally posted by danielalfun

Rog daca poate cineva sa-mi spuna cum a procedat aceasta mimica disperata intr-un timp si atit de fericita acum , filiera , unde a operat-o pe micuta .
Multumesc anticipat .


Si eu am mers pe drumul pe care a mers Oana si fetele in demersurile pentru Sonia! Daca te pot ajuta cu ceva scrie-mi PM, poate te pot ajuta.
Activeaza-ti serviciul de Mesajerie Privata de la profilul personal.


Ma bucur enorm de vestile bune pentru Sonia! nasuc mic si dragalas!



Ajutati-l pe Darius! / www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia



Nasterea 1 - Un puzzle cu flori de liliac - Luca Matei - 05.11.2004
Nasterea 2 - In asteptarea d-lui Maslinuta! - www.onetruemedia.com/my_shared?z=15c3fccea103d6e25e31e4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Adam Cristian- 15.01.2007 / www.youtube.com/user/ylilimic" target="_blank"> filmulete /www.rockyou.com/show_my_gallery.php?instanceid=69848621" target="_blank"> slide 1 / www.rockyou.com/show_my_gallery.php?instanceid=71222273" target="_blank">slide 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinel spune:

Slava lui Dumnezeu! Ma bucur atat de mult ca Sonia e bine si aproape de intoarcerea acasa! Kay, asa sa o tineti, numai vesti bune sa ne dai de acum incolo. Pupici la amandoua.



Sa ne rugam pentru Sonia si sa o ajutam!

Stefanel are o sansa la o viata normala

Bebe Darius vrea sa traiasca

Irina, Daniel (28 Mai 2004) si ingerasul Maria

Mergi la inceput