Un ajutor pentru SONIA

Raspunsuri - Pagina 112

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns chris27 spune:

Anduluca,i-am trimis mesaj in legatura cu laptop-ul>astept raspuns

Album foto | Slideshow
excursie
www.sonia.as.ro/" target="_blank">ajutati o fetita minunata!
casuta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chris27 spune:

O fata din Arad scria acum cateva zile ca merge cu fetita la tratament la Munchen,daca vrem sa trimitem ceva pt Oana...Ar fi o solutie sa va intalniti undeva!Oana mi-a raspuns numaidecat,isi doreste sa i-l imptumuti!

Album foto | Slideshow
excursie
www.sonia.as.ro/" target="_blank">ajutati o fetita minunata!
casuta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chris27 spune:

Roxa r,sper ca mai citesti aici...Tu scriai ca plecati vineri in Munhen...poti ajuta cumva cu laptopul?

Album foto | Slideshow
excursie
www.sonia.as.ro/" target="_blank">ajutati o fetita minunata!
casuta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anduluca spune:

Eu acum sint la lucru si nu am foarte mult timp sa caut prin mesajele mai vechi... sa dau de fata din Arad. Daca ai putea tu Chris27, eventual un nr. de telefon sa vorbesc cu ea.
Eu am nr. 0723-226553. De vineri pina duminica nu o sa fiu in oras, asa ca ar fi bine sa aranjam pina vineri.
Felicia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chris27 spune:

I-am trimis un mail si am rugat-o sa intre la subiectul Soniei....trebuie sa plec ,am intarziat deja,...va pup pe toate


Album foto | Slideshow
excursie
www.sonia.as.ro/" target="_blank">ajutati o fetita minunata!
casuta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

quote:
Originally posted by kittypisy

pupici dulcici pt sonia din partea mea si a baietelului meu si haideti cat mai repede aici, la operatie,sa dea Bunul Dumnezeu sa treceti cu bine peste toate relele care sunt pe paman ca alex(bebe meu) abia asteapta sa vina o noua prietena la el

iulia david



...fetele noastre sint deja in Germania,prima interventie a fost facuta deja...si Sonia este foarte bine.Deci sinteti mai aproape decit credeai...,da-i amanunte ,poate sinteti in acelasi spital...si va vedeti,chiar simte nevoia de prieteni...

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia
Mindrete de Crinuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

LA MULTI ANI,pentru Sosonel,scumpica,sa creasca mare,sanatoasa ,sa aduca numai bucurii parintilor...si noua ,ca probabil vom ramine toata viata alaturi de ea...,ne vom bucura cind va sufla in luminari la virsta de 3 anisori...,vom fi alaturi de Oana ,in prima zi de scoala...,ne vom face griji la primul examen din viata ei...si-i vom tine pumnii la urmatorul...Vom fi tot timpul in viata ei...,dar una cite una...,sa nu stresam copilul prea tare ca pe urma se naraveaza...Offff,abia astept sa pot s-o iau in brate si s-o jumulesc putin...,probabil ca toate vrem acelasi lucru...,dar stop...,eu am zis prima...,sa nu va bagati in fata...

Anduluca,
esti o fata de zahar...,ce dragut din partea ta ca ii imprumuti laptaopul...,minunat...,asa va putea sa fie alaturi de noi tot timpul...si la masa...si acasa...si in plus ai scapat-o de serile alea urite de care povestea Oana,cind se intorcea de la net...si i se parea ca o urmareste cineva...Multumim

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia
Mindrete de Crinuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristy74 spune:

La multi ani Sosonica!!! Sa te faci mare si s-o bucuri pe mamica ta care este o fiinta extraordinara.
Ma bucur tare mult ca Soso este mai bine. Am vazut pozele, este o frumusete, vai si ce ochisori mari are, imi vine sa o mananc.
Kay, Sonia Dumnezeu este alaturi de voi, va iubeste si Sosonica se va face bine si va putea creste ca orice copil normal. Noi suntem alaturi de voi si va iubim.

Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinel spune:

La multi ani cu sanatate Sonia! Maica Domnului sa te ocroteasca intotdeauna! Kay nu am prea mai apucat sa scriu dar intru mereu sa vad ce mai faceti. Imi pare teribil de rau de problemele tale, dar Dumnezeu e mare, poate ca veti fi din nou in 3. Multi pupici la amandoua.

www.helpsonia.com/" target="_blank">Sa ne rugam pentru Sonia si sa o ajutam!

Stefanel viseaza la o viata normala



Irina, Daniel (28 Mai 2004) si ingerasul Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxa_r spune:

Am rezolvat!
Am vorbit cu anduluca, maine la pranz ajunge laptopul la mine, vineri dimineata eu ajung in muenchen, vineri sunt toata ziua prin spital asa ca doar seara pot sa il duc sau cel tarziu sambata dimineata.
Problema e acum daca ar putea Oana sa-mi spuna exact la care Mc Donalds locuieste, la cel din Grosshaden sau la cel din centru
Si imi puteti da numarul ei de mobil, desi cred ca il am pe undeva...
Dar daca cineva il stie mai bine mi-l scrieti
Kay, ne vedem atunci vineri seara, cel tarziu sambata dimineata
Multa multa sanatate ingerasului!
Va pup

Mergi la inceput