Un ajutor pentru SONIA

Raspunsuri - Pagina 109

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns chris27 spune:

M-am uitat la observator si n-au fost fetele noastre...Nu-i nimic ,ma uit la toate observatoarele,sper sa le vad...

Album foto | Slideshow
excursie
www.sonia.as.ro/" target="_blank">ajutati o fetita minunata!
casuta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rebiana27 spune:

Oana esti o mamica luptatoare, spirit transmis si Soniei! Multa putere sa treci peste toate greutatile si sa-ti cresti fetita!

Rebiana, mami fericita de Luca-Andrei (14 martie 2007, 11:30)

www.totsites.com/tot/deiutz" target="_blank">Eu sunt Luca-Andrei!
Poze, Varsta lui Luca

Rebiana poate insemna asta dar si asta sau chiar www.bicoshops.de/ShopsAngebote.asp?frmPageNo=15&frmListSize=10&f_IDTyp=5&f_Typ=Trekking-/Tourenbike&frmIDLink=&frmMarke=&frmIDKGS=&frmKGSName=" target="_blank">asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina1974 spune:

Am intrat sa vad noutati despre puiuta Sosonica. Ma bucur tare mult ca ,chiar daca mai scade in greutate, totusi evolutia ei este certa.
Asa mi-as dori sa vad si eu pe fete la tv, insa, din pacate, eu nu am nici un fel de echipament care sa prinda canalele tv din Romania.
Eu am musafiri acum, pe sora mea, cu fetita si sotul ei, si nu prea mai am timp nici de mine, insa abia astept sa aflu noutati despre Dulceata de Sonia si despre mamica ei, Oana cea puternica.
Pupicei la amandoua si sa aud numai de bine.

Ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmenbr spune:

Fetele din strainatate, chiar daca nu aveti aparate speciale de "prins romanii", puteti urmari antena1 si antena3 pe internet. Observator stiu ca inseamna stirile de la ora 19 pe pe antena1. Sa ma corecteze fetele din tara daca spun prostii. Noi vedem in fiecare seara Observatorul pe internet. Si nu avem nimic special, doar un computer cu placa video. Duceti-va pe antena1.ro, in dreapta undeva sunt emisiunile inregistrate si printre ele si observatorul. Click pe observator si sub ecranul unde ar trebui sa vedeti stirile sunt trecute zilele, selectati ziua pe care o doriti si urmariti stirile. Din cate am inteles eu, Oana si Sonia vor fi la stirile de asta seara. Abia astept sa le vad si eu diseara.

Pupici pe inimioara Sosonicai! Oana, putere multa sa mergi mai departe. Soso are nevoie de oameni puternici cu spirit de sacrificiu langa ea, oameni care sa o merite. Cei care renunta asa usor nu au ce cauta langa voi, doua fete puternice!

3 anisori...uraaa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arcadia spune:

N-a fost nici la observatorul de 7..

Mami de Calinut Gabriel (8 mai 2007)

Poze bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doradora spune:

poate la cel de noapte


chris + alexandra
varsta alexandra
bebeii nostri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

acum vb cu reporterul si va zic !
crede ca maine intra. nu stiu exactc.

noi suntem bine !

azi s-a intamplat ceva extraordinar in viata Soniei : a mers pt prima data cu caruciorul ! am pus-o in carucior si am plimbat-o cat m-au tinut picioarele prin sectie !!! si i-a placut asa mult ca nu mai vroia in patut.

a mai luat doar 10 grame, dar arata EXCEPTIONAL !!! o sa vedeti pozele care se uploadeaza acum, plus un filmulet nou ! si da, in filmulet o are tot pe Suzi, pt ca asta face toata ziua, ''she sucks on Suzi'' cum zic asistentele de aici !!! a mai facut o bradi cand a vomitat mucisori din plamani, dar doar la 98, si a vomitat ultima masa, aia de 19.30 pt ca ii da un high calorie meal cu miros oribil de peste. si eui as vomta asa ceva ! si culmea, am atata lapte ca i-a ramas o groaza pt noapte. sper doar sa i-l dea ! ma mai uit pe aici si mai scriu mai incolo !

pup mamicile mele dragi !

oana si Sosonica Sonia
ACTE diferite interventii, diagnostice etc.


rosioara

100.000 USD pt a salva viata Sosonicii cont RON : RO59RNCB0318088189010001!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

s-au uploadat filmul si pozele !!!

oana si Sosonica Sonia
ACTE diferite interventii, diagnostice etc.


rosioara

100.000 USD pt a salva viata Sosonicii cont RON : RO59RNCB0318088189010001!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

Oana,
ai uitat de CNP?Azi am vorbit cu preotul si m-a intrebat.
Ma bucur ca sinteti bine,ce bine ca s-a plimbat Soso cu carutul,normal ca i-a placut mititica de ea...,bravooo,ce ma bucur pentru ea...Asteptam sa ne spui cind sa ne uitam la tv.Va puuupam tare pe amindoua...


www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia
Mindrete de Crinuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciuf spune:

Oana, intr-adevar Soshonica arata senzational. Culoare frumoasa, zambete, ochi curiosi care parca vor sa cunoasca tot. O sa razbata in viata ca e puternica, ochisorii ei arata asta. Multa sanatate in continuare.
Ma bucur mult ca ai reusit sa o plimbi azi cu caruciorul. Ce fericire pe ea!!! O sa o mai poti plimba?

Ciuf, Luca (11.11.2003) si Eva Maria (21.04.2006)
Camera lui Luca/Finding Nemo si Camera Evei-Gradina cu flori vesele
www.onetruemedia.com/my_shared?z=15dde712e107702b2ad340&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Binecuvantarea

www.sonia.as.ro" target="_blank">S-o ajutam pe Sonia!

Mergi la inceput