Un ajutor pentru SONIA

Raspunsuri - Pagina 107

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns petit_ange spune:

Kay e o scumpa capsunica Sonia cu suzi ei verde! are niste ochi superbi, priveste de parca ar vrea sa cuprinda o lume intreaga in ei! Dumnezeu sa ii dea sanatate si tie putere sa luptati in continuare!



de Isabella

The world is full of wonders if you look with open eyes!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavini spune:

Kay, Sonia e o dulcica!Am vazut si pozele, si filmuletul, o domnisoara in adevaratul sens al cuvantului!Felicitari pt progresele facute si sa va ajute Dumnezeu sa veniti cat mai repede acasa!

Lavinia, mamica de Radu Andrei
http://picasaweb.google.com/Radu.Dobrin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristianamat spune:

nu am putut citi tot dar a fost de ajuns ca sa imi dau seama prin ce ati trecut...si ea dar mai ales voi...citind primul mesaj mi-am adus aminte de tot si m-a apucat plansul...
Eu am fosdt la nayel la orele 18 si mi-a spus ca sunt bine iar la 20 eram inapoi cu hemoragie...m-a tinut pana la 1.34 a doua zi cand au aparut modificari morfoligice la copil si m-a bagat in operatie...imi multumesc ca ne-a salvat viata dar nu il pot ierta pt neglijenta. Cand a iesit pe usa cabinetului i-am spus ca eu am hemoragie (imi facuse un control), ca am fost la baie si am vazut caimi curge sange dar a zis ca nu e nimic...Copilul a avut 1.700 kg, nicidecum 2 cum au scris ei in fisa iar de 45 cm nici nu se pune pb...Pentru ce iti scriu?...ca sa te incurajez, sa iti spun ca v-a fi bine, fetita mea a crescut mult, acum are aproape 7 kg si mananca numai lapte muls, 100 ml supica si suc de mar...o sa ne intalnim noi sa ne jucam...

Pupicei si mult curaj

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristianamat spune:

s-au strans banii? pot posta si pe alt site de acest gen, poate se mai gasesc si pe acolo persoane care va pot ajuta financiar?...cred ca e groaznic sa stii ca viata copilului tau atarna de niste bani...nu stiu daca voi mai gasi puterea sa mai intru aici pt ca imi face rau dar daca cineva vrea sa vb putem pe mes sau mail....cristianamatache@yahoo.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns patriciaRO spune:

Azi cum am vazut articolul am donat si noi niste banuti pentru micuta... Este o frumoasa si-i dorim insanatosire!

o pupam!


Beatrice, mami de Alex pifos




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

iar eu !

stiu, 2 zile la rand e o onoare !!! Am dat o fuga la net pt ca maine apare un material cu mine si evident Sonia pe Antena 1, la observator cred si am venit sa le trimit un filmulet si sa raspund la unele intrebari. si sa va zicv sa va uitati maine la observator. anunt prin cineva exact la ce ora intra ca s anu va pierdeti timpul asteptand in fata televizorului !

Soso e bine. e ca in vorba aia 2 inainte, 1 inaopi. cam asa merge greutatea ei. ieri a crescut azi a scazut. da a scazut mai putin decat a crescut, deci tot in sus merge. in ritmul asta, pana la craciun face si ea 3 kg... sunt foarte vesele, inexplicabil de fericita... inexplicabil pt ca de ieri am ramas doar noi 2, eu si Sonia ! sper ca nu tb sa explic, se intelege si nu vreau sa vb despre asta. o sa-mi fie greu, pt ca Sosonica face cat o armata de bebelusi, pt ca are toate problemele astea si tre sa stau continuu cu ochii pe ea, dar ma desacurc eu... ca deh, dumnezeu iti da cat poti sa duci, si se pare ca eu duc mult... acum... spre ca nu-mi mai da si altele, ca, sincer, mi-ajunge !


PUP TOATE MAMICILE DRAGE SI FRUMOASE SI TOTI BEBELUSII SI COPII CUMINTI ! BINE; II PUP SI P'AIA NAZDRAVANI !!!


oana si Sosonica Sonia
ACTE diferite interventii, diagnostice etc.


rosioara

100.000 USD pt a salva viata Sosonicii cont RON : RO59RNCB0318088189010001!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chuny spune:

Sonia are o mamica formidabila !!!

Nasterea ariciului junior Pozele mele Poze cu noi si Vladimir

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

Oana ... nici nu am cuvinte ...

Sonia este o luptatoare pe cinste, ca mama ei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florina spune:

Kay, prima si cea mai mare sansa a Soniei a fost ca Dumnezeu te-a ales pe tine sa-i fi mama. Sincer, nu stiu cate din mamicile de aici, majoritatea deja adulte, ar fi avut puterea si curajul tau de mamica la 21 de ani. Eu una sigur nu, si bat spre 30. Si eu cred ca Sonia are o mamica formidabila!
Si e o frumoasa, o adevarata luptatoare, ca si tine. Sa iti traiasca si sa te bucuri toata viata de ea!

Vom fi cu ochii pe Observator maine. Poate cineva sa inregistreze si sa faca un "filmulet" pe care sa il atasam la site-ul Soniei?

Soniei si tie, Oana. Sanatate multa tuturor,



www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia
Florina, fericita de Teodora(27.06.07) siTudor(5 ani)
Teodora, capsunica mea iubita
www.onetruemedia.com/shared?p=2ec9af00903bd34b9e16cb&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Asa a crescut baietelul meu, Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chris27 spune:

Kay,o sa fim alaturi de tine mereu!sa nu te indoiesti de asta!Intr-o buna zi,Sonia iti va spune ca e mandra sa aiba o mama ca tine!Pupici pe inimioara!

Album foto | Slideshow
excursie
www.sonia.as.ro/" target="_blank">ajutati o fetita minunata!
casuta noastra

Mergi la inceput