Sa fim alaturi de Diana si familia ei

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cl spune:

Cosmina, o idee as avea eu. Vad ca esti din Bucuresti. Crezi ca ne putem vedea zilele acestea? Ai timp? Putem organiza o intalnire, undeva, pentru bucuresteni? Asa vom evita niste taxe ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

eu plec vineri la 3 dimineata pt 3 saptamani, as vrea si eu sa ma intalnesc cu cineva sa dau niste banuti, e o idee buna ce spune Claudia.
am primit PM de la Cristina, multumesc mult, ma gandesc pana azi dupa amiaza la cea mai buna solutie (sunt gravida in 7 luni si numa cat iau fata de la gradi imi da fiori, ma ucide caldura asta)




Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

Claudia, ti-am dat un mail



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arhistefy spune:

Dragele mele, in Bucuresti cum se strang totusi banii?

www.bconsulting.3x.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Arhistefyii va strange cosmina72 poti sa'i dai un Pm sa vorbiti..te pupp..

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Nasica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmina_72 spune:

Ne putem intalni.
Sigur ca da.
Eu sunt in zona Militari din pacate.Daca aveti idei ne mai poate ajuta si sora mea cu intalnirile pana Sambata.

azi duc copii la autocar (pleaca in tabara) la Podul izvor la ora 15.30.Daca cineva e in zona e OK.

Fetelor sunteti extraordinare!

Sora Laurei este in preajma, dar cred ca este un pic stanjenita de situatie (cunosc senzatia asta din campania sabinei) si mai cred ca nici nu este obisnuita cu forumul.

Haideti sa o primim printre noi asa cum stim noi sa o facem si haideti sa o ajutam sa se integreze.

Cine intra pe DC nu mai Iese!
Felicitari


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cl spune:

Sabina, , ti-am raspuns.

Cosmina, Cristina, daca sunteti de acord cu o intalnire in Bucuresti, ne spuneti si noua? Si detaliile intalnirii (ziua, ora, locul)? Multumim frumos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cl spune:

Cosmina, s-ar parea ca am postat in acelasi timp. Sora Laurei e din Bucuresti? Azi nu pot ajunge, dar maine sau vineri... Iti trimit un PM.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Am spus de luni ca trimit banii (pe celalalt thread), dar abia astazi am reusit...
Am trimis pe contul de paypal afisat, 25$. Sper ca au ajuns.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Mesaj mutat pt a face loc listei de pe prima pagina: "Am primit azi de la Chinico 20€ si Marunzika 10€. Am strins suma de 248€. Sigur miine vor mai intra in banca alti bani.Am primit pina acum de la 14 forumiste din grupul nostru de 32.Dupa ce string banii, am sa scriu aici o lista cu fiecare cit a dat, cu calculul final , taxe bancare, taxe de schimb, cit am trimis exact si cit a primit Laura in Canada.Lista o sa o trimit si pe PM fetelor care au participat. Oricum eu anunt pe PM pe fiecare in parte cum am primit banii. Si bineinteles extrasul de cont cum suma trimisa va putea fi vazut de fiecare. Eu am sa anunt o data pe zi, pt ca asa imi vine mai usor si nici nu incarc subiectul."Fetele din Europa au strins pina acum 418€, adica ca 600CAD. Azi am mai primit de la Tinatache 25€, Zuzi Simona 100€, Sibylle 5€, Andiaroro 40€Cu Mikiriki suntem 34, am primit deja de la 18 fete, mai am de primit de la 16.Multumiri Vikinga cu cei mai frumosi vikingi, Nadja si Aldo

Mergi la inceput