Inseminare (13)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aurel_cris spune:

Ioana_p vom vedea ce va fi
Bebekom cum a decurs IA???bafta multa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebekom spune:

Intru si eu sa va pup pe toate, fara exceptie, si sa ne dati nmai vesti bune!!
Eu Z2 dupa inseminare....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andriushca spune:

fetelor, haideti cu simptome!

andreea

...daca viata ti-a dat lamai... fa limonada!...

http://tt.lilypie.com/JUibm7.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alid spune:

buna fetelor,
multa bafta fetelor care asteapta rezultatul inseminarilor! sper sa veniti macar voi cu rezultate bune.
aurel cris cand faci testul?
eu s-ar putea sa mai fac o inseminare in iulie si prin octombrie fiv (daca mai e cazul). joi ma duc sa vorbesc cu doctorita sa vad ce spune.
pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurel_cris spune:

ALID maine este ziua cea mare,e bine ca mai incerci o IA poate sa lasa cu ochisori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns montytaiana spune:

pipici la toate visatoarele si aspirantele
bebekomsa fie cu ochisori si doua liniute rosii
maria 08nu te lasa descurajata - nu poti sa stii ca nu o sa fie bine
si eu sunt atat de nelinistita incerc sa nu ma gandesc dar numai planuri pe tema asta imi fac, ma surprind gandindu-ma mereu la acelas lucru, o sa fie? sa fac testul in ziua 28 cand tr sa vina rusii? sa stau sa vad daca imi vin? poate iese mai bine daca mai astept? cate zile mai sunt? sa fac mai bine analiza de sange? ... etc etc
ca sotul meu saracul nici numai indrazneste sa mai ma intrebe si el ceve de teama sa nu ma intristez sau sa ma nelinistesc mai tare
simtomela inceput sa zic ca simteam o tensiune si durere in ovare, acum de vreo 2 zile mult mai slab o simt(durerea) si rar o presiune, in rest poate o pofta de mancare dar nu e prea devreme si dealtfel eu sunt o mancacioasa de felul meu, e sigur autosugestie
joi pe 21 dim o sa fac testul sper sa nu ma dau cu capul de pereti
o saptamana minunata tuturor
si fetelor nu intrati in vacanta ci incercati natural. ok?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns montytaiana spune:

aurel crispupam fata
si sa ne dai vestea cea buna maine intai noua, ca asteptam cu sufletul la gura sa ne bucuram pt tine si nu in ultimul rand sa ne ridici moralul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebekom spune:

montytaiana, si eu tin pumnii pt tine. Sa-ti dea DD ingerasul mult dorit!
maria08, cat mai ai?cand faci testul? Tin pumnii si pup burtica!
andriushca, alid, ali, ioana_p76, danotino, michy, multi si cate o pentru fiecare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alid spune:

buna fetelor,
cine poate sa-mi dea si mie mai multe detalii de doctorita ANCA TOLEA de la Filantropia. Ati auzit face si fertilizari? La ce clinica? E cea cu care a nascut si Romanita Iovan.
Bafta fetelor in asteptare de doua liniute!
Aurel Cris te astept maine cu un raspuns pozitiv.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary35a spune:

Buna , am si eu o problema la care se pare ca nu gasesc rezolvare... am facut cca.10 inseminari nereusite,desi totul pare sa fie bine - endometru, foliculi, sperma . Totul e bine, in afara de faptul ca dupa o saptamana de la inseminare sau in lunile cand nu fac- cu 10 zile inainte de ciclu am deja o scurgere maronie si dureri de burta care i-mi semnalizeaza venirea "musafirilor" . Am semnalizat si dr. acest lucru si nu a dat nici o importanta , dar eu cred ca nu e in regula si fac inseminari degeaba . A-ti mai auzit de asa ceva? i-mi puteti da un sfat ?

Mergi la inceput