Donatii medicamente

Raspunsuri - Pagina 36

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adimos spune:

honeys mi-am activat mp. Daca vrei poti sa-mi lasi nr. tau de telefon sa te sun sa vorbim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adimos spune:

honeys nu am primit inca adresa ta sa-ti pot trimite coletul. Cand ai timp astept mesaj de la tine. O seara frumoasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aimeea spune:

Donez pentru cine are nevoie vigantol(colecalciferol 0,5mg{20000UI}/ml=10 ml-exp in 01/2016.Vit D3-exp 01.12.2012.Ferrum Hausmann:concentratie:fer(III)50mg sub forma de hidroxid de fer(III)-polimaltoza 178,6 mg.1 mg=50 mg fer=20 picaturi.exp in 10.2015.Ceclor-cefaclor 250 mg/5 ml,exp in 09 2012.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aimeea spune:

Mai am si robitusin jr. inceput,exp in 12.2014,si ulei jonson time oil inceput dar care nu-mi mai trebuie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns davimih spune:

fetelor am si eu urmatoarele:
-DOSTINEX de 0,5mg gabergolina, flacon de 8 comprimate- doar 4 comprimate mai am, expira 01.2012 asa ca grabitiva pt ca ar fi pacat sa le pierdeti deoarece sunt f scumpe.
-PRENATAL-supliment alimentar de vitamine-desfacut, expira 06.2013

am sa mai uit zilele astea sa vad daca mai gasesc ceva prin cutia de medicamente si va anunt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns davimih spune:

aimeea poti sa mi le dai mie am un baietel de 7 saptamani si sigur imi vor fi de ajutor?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aimeea spune:

Cum putem lua legatura?
Eu sunt din calafat,dolj.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns davimih spune:

Citat:
citat din mesajul lui aimeea

Cum putem lua legatura?
Eu sunt din calafat,dolj.

si poti trimite prin posta? las id de mess maziluandreea88

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns davimih spune:

fetelor chiar nu ii trebuie nimanui DOSTINEX-ul pt ca in curand vor expira si stiu ca sunt scumpe 130 lei cu tia cu 8 pastilute, si e pacat totusi mai e jumate din tratament.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ela_ella2003 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ana_msna

Am 600 UI Gonal-F (dintr-un pen de 900UI), impreuna cu 10 ace. Valabillitate pana in 01.2013 (am si bonul pt el). Daca exista doamne interesate, astept un mesaj privat.

sanatate!

Vad ca nu ai PM, mai este valabil anuntul? multam

Mergi la inceput