Donatii medicamente

Raspunsuri - Pagina 35

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns b.bety26 spune:

da intradevar asta si vreau sa fac pt ca, cand am vb cu ea sa il inscriu pe sotul meu la ea sa fie toata familia nici nu a vrut sa auda. eu imi doresc un singur medic la toata familia unu care ne poate intelege problemele si care sa fie corect ca doar nu da de la el nimic. mai ales ca acum am aflat ca sunt insarcinata. nu mai vreau sa se intample ca data trecuta sa stau cu o saptamana inainte de a naste la medicul de familie sa astept 2 ore pana sa intru in cabinet la control. iar cu fata la 3 luni cand am venit la vaccin dupa ce am dezbracat-o si am pregatit-o de injectie mia spus sa o imbrac si sa vin peste 2 zile ca e ocupata, si afara era foarte frig fiind iarna. acum sunt in cautarea unui medic mai bun. Astazi fetitza mea face un anisor...sunt asa de fericita...iar bebe din burtica are 2 luni. multa sanatate fetelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

Citat:
citat din mesajul lui b.bety26

da intradevar asta si vreau sa fac pt ca, cand am vb cu ea sa il inscriu pe sotul meu la ea sa fie toata familia nici nu a vrut sa auda. eu imi doresc un singur medic la toata familia unu care ne poate intelege problemele si care sa fie corect ca doar nu da de la el nimic. mai ales ca acum am aflat ca sunt insarcinata. nu mai vreau sa se intample ca data trecuta sa stau cu o saptamana inainte de a naste la medicul de familie sa astept 2 ore pana sa intru in cabinet la control. iar cu fata la 3 luni cand am venit la vaccin dupa ce am dezbracat-o si am pregatit-o de injectie mia spus sa o imbrac si sa vin peste 2 zile ca e ocupata, si afara era foarte frig fiind iarna. acum sunt in cautarea unui medic mai bun. Astazi fetitza mea face un anisor...sunt asa de fericita...iar bebe din burtica are 2 luni. multa sanatate fetelor!


Felicitari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.bety26 spune:

multumim :*

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns myky791 spune:

buna am si eu un debridat, expira in 2013. daca are cineva nevoie datimi pm

_
SOACRA CU DOUA NURORI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_msna spune:

Am 600 UI Gonal-F (dintr-un pen de 900UI), impreuna cu 10 ace. Valabillitate pana in 01.2013 (am si bonul pt el). Daca exista doamne interesate, astept un mesaj privat.

sanatate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daria76 spune:

Buna!
Cine are nevoie de 2 cutii Arefam 100 care expira in 03/2012, sa-mi dea PM.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita69 spune:

MA POATE AJUTA SI PE MINE CINEVA VA RO FRUMOS AM AFLAT IN URMA CU 2 ANI CA AM UN NODUL PE GLANDA TIROIDA DUPA ANALIZE SI CONSULTATII REPETATE DR ENDOCRINOLOG M-A PRESCRIS EUTIROX DE 25 MG DIN PACATE IN BUCURESTI NU SE GASESTE PE NICAERI.DACA MA POATE AJUTA CINEVA IL VOI PLATI BINEINTELES. VA MULTUMESC ASTEPT RASPUNS

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adimos spune:

donez pt cine are nevoie arginina flacoane si albumina - expira la anul in februarie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns honeys spune:

Buna,

As avea eu nevoie de albumina te rog, iti dau PM.
Multumesc.

MTHFR 667C hetero, PAI-urile hetero
FIV 1 reusit, sarcina oprita in evolutie, FET nereusit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns honeys spune:

Adimos vad ca nu ai Pm activat.
Imi poti scrie te rog pe nicodumitrache@yahoo.com?
Multumesc.

MTHFR 667C hetero, PAI-urile hetero
FIV 1 reusit, sarcina oprita in evolutie, FET nereusit

Mergi la inceput