Donatii medicamente

Raspunsuri - Pagina 33

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Neli_ra spune:

Are cineva vitalact si nu-i trebuie ?Daca e cineva care are de vanzare vitalact,rog sa fiu contactata,voi cumpara vitalactul pana la urma,daca gasesc pa cineva de la cine sa cumpar,am nevoie pt fetita mea de ~4 luni,s-a obisnuit cu el si se dezvolta bine.Merci,astept.

Mami de Anastasia Marina(14 08 2009) si Iarina Ioana(16 03 2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomaca spune:

Citat:
citat din mesajul lui Neli_ra

Citat:
citat din mesajul lui tomaca

Am 5 fiole de oxitocina. Au fost transportate in conditii optime din Spania. Expira in iunine 2012. Daca le doreste cineva, le pot trimite.



Buna,mie imi trebuie pt o prietena care va naste in august ,vrea sa nasca natural si are nevoi de oxitocina,merci mult,pa.

Mami de Anastasia Marina(14 08 2009) si Iarina Ioana(16 03 2011)


Sigur. Ti- trimit. Sa-mi trimiti datele.

Povestea unui Dor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan un

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Neli_ra spune:

Citat:
citat din mesajul lui tomaca

Citat:
citat din mesajul lui Neli_ra

Citat:
citat din mesajul lui tomaca

Am 5 fiole de oxitocina. Au fost transportate in conditii optime din Spania. Expira in iunine 2012. Daca le doreste cineva, le pot trimite.

Povestea unui Dor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan un




Buna,mie imi trebuie pt o prietena care va naste in august ,vrea sa nasca natural si are nevoi de oxitocina,merci mult,pa.

Mami de Anastasia Marina(14 08 2009) si Iarina Ioana(16 03 2011)


Sigur. Ti- trimit. Sa-mi trimiti datele.

Povestea unui Dor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan un




Scuze ca am scris haotic in postarea precedenta,iti spuneam acolo ca ti-am dat PM cu datele mele complete.Daca mai ai nevoie de alte date,te rog sa imi spui.Merci mult,bye!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rose2001 spune:

Citat:
citat din mesajul lui QiaoBing

Salut,
Am si eu
Clostilbegyt - 1 cutie, expira 01.2014
Femingin B - 10 pliculete, expira 03.2012
Piafen - 1 cutie (-1 comprimat, 19 ramase) - expira 11.2011
Furosemid 40mg - 1 cutie, expira 09.2011
Tantum rosa - 4 pliculete, expira 07.2011
Geriforte - 2 cutii - expira 05.2011 (a luat sotul multe luni anul trecut si am uitat de el)

astept PM
---------------------------------------------
MTHFR A1298C, PAI-1 675 4G, PAI-1 844G Heterozigote

sarcini obtinute natural 2000 - extrauterina cu pierdere de trompa, 2007 - chiuretaj terapeutic la recomandarea dr, 2010 - sarcina oprita in evolutie 6-7s, tratament cu Clexane 0,4 1/zi in s6
Tratament actual de pregatire: Femibion1 1/zi, CETEBE+Zn 2/zi, MagneB6 2/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, aspenter 2/sapt
Buna,m-ar interesa si pe mine Clostilbegyt,am mai facut anul trecut stimulare,dar....pe atunci aveam uterul lipit,maine imi scot steriletul si ar trebui sa incep stimularea,m-ai scutii de doua drumuri la doamna dr.Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sanzi spune:

Buna! Am 1 sticluta de sirop ROMERGAN, nedesfacuta, expira in decembrie 2011 si EURESPAL, sirop, tot nedesfacuta, expira in 2012. Daca doreste cineva, astept pm.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DinaB spune:

Buna,

Eu mai am doua fiole de pregnyl care expira anul viitor.

Am terminat tratamentul si mi-au ramas in plus. Daca le vrea cineva, le ofer cu mare placere.

Dina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EllaR spune:

Diana ,

Am inteles ca ai 2 fiole de pregnyl. Daca mai sunt disponibile am mare nevoie de ele.

Multumesc anticipat si astept un raspuns de la tine,
Ella

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DinaB spune:

Buna Ella,

Ti-am trimis un email, sper sa fi ajuns. Sunt noua pe forum, abia ma obisnuiesc cu procedurile de trimitere a mesajelor.


Astept raspus si Doamne-ajuta!

Dina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amiruta spune:

Buna.Daca mai ai pregnyl-ul, da-mi te rog un mesaj la daniela2006_nitulescu@yahoo.com
O zi frumoasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

Buna ziua.Are nevoie cineva de 1 cutie lapte Nan fara lactoza, expira in dec 2011 si Utrogestan 100 tot in dec expira?cui ii tb sa mi dea PM.numai bine!

Mergi la inceput