Donatii medicamente

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Balbina spune:

Donez 2 cutii Debridat. Una expira in decembrie 2007, iar cealalta in aprilie 2008. Ambele cutii au fost primite pe reteta gratuita, dar din fericire, nu a mai fost nevoie sa fie folosite.

------------------
Numai bine,

Natalia si Vlad
Poze
Implinita la 30 de ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anto spune:

donez anticonceptionale Liberel (val .2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nickol_f spune:

Buna,
Mi-a ramas din timpul sarcinii o cutie si jumatate de Utrogestan. Cine e interesat le donez

Nicol mami de Beatrice 19.04.2007

Varsta lui Beatrice

Poze Beatrice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilenutza spune:

Donez 2 folii utrogestan

Ile 39+ si Victor ( 22 dec 2005)
AMR 6 ZILE


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Si eu mai am o cutie de Utrogestan ramasa nefolosita.Din 30 pastile lipsesc 3 bucati.Le donez pentru cine le vrea,dar e urgent pentru ca vad ca expira in septembrie 2007.Daca vedeam mai urgent topicul asta


MONI SI DIANA (01.01.2006)www.dropshots.com/moni4" target="_blank"> FILMULETZE SI MUUUULTE FOTOGRAFII
www.dropshots.com/moni3" target="_blank"> FILMULETZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florentza spune:

Fetelor, mi se pare laudabila ideea ...

* pt mine personal - am nevoie de calciu tb. - mi-a recomandat medicul, permanent - cine are de dat , ii multumesc anticipat.

* am sa ma uit sa vad ce am si eu de donat ...




" Femeia se realizeaza prin casnicie si devine fericita prin maternitate ".

Florentza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teutz spune:

Ati avut o idee foarte buna sa deschideti subiectul asta! Din pacate, nu am medicamente de donat, dar am nevoie de Utrogestan si Gravibinon pentru verisoara mea, care e insarcinata in 8 saptamani si are o situatie materiala destul de precara. Daca ma poate ajuta cineva, ii multumesc anticipat!

Teutz de Alexia Iarina (10.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaalina spune:

Am si eu de donat 2 cutii de utrogestan !!!Cine are nevoie adresa mea alina13ana@yahoo.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kover spune:

teutz:utrogestan au mai multe fete de donat;vezi pagina 1.ia legatura cu cine e din Bucuresti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ane2200 spune:

Pentru adulti - Donez 3 sticlute de albumina umana, solutie 20%, a cate 50 ml. Expira in septembrie 2008. Le-am cumparat pentru tatal meu, care din pacate a murit. Sper sa foloseasca cuiva, ca stiu ca sunt scumpe.

Ane & Raul - 17 martie 2007
www.onetruemedia.com/my_shared?z=1cb90b71924d712907dbca&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> filmulet Raul

www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput