Donatii medicamente

Raspunsuri - Pagina 27

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns silvya_69 spune:

Citat:
citat din mesajul lui anda141

Buna idee !!! Si mie mi-au raams o gramaad de pastile de utrogestan, nospa si alte minuni, dar nu m-am gandit sa postez aici, asa ca le-am aruncat. Imi pare rau ca mai sunt si scumpe, se folosea cineva de ele. Data viitoare stiu.

Sa facem ceva pentru Sara


salut si voua

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madaga10 spune:

Medrol (1cutie)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana_Cami spune:

Buna ,
Am mare nevoie de Sabril sau Sabrilex 500 mg (vigabatrin)pentru fetita mea de 3 ani care sufera de encefalopatie epileptica
Daca are cineva acest medicament rog sa ma contacteze la tel.
0755276355 sau e-mail ioanacami60@yahoo.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdavilciu spune:

Am doua cutii de CLEXANE 0.4ml. Expira 02/2012. Cine are nevoie de ele sa ma sune la tel 0725434323

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inaoanam spune:

Mi-au fost donate 12 fiole cu gonal f 75 luna trecuta. Eu am inceput stimularea saptamana trecuta si azi cand am fost la doctor mi-a spus sa le opresc. Au mai ramas 7 fiole. Le donez si eu asa cum altcineva a facut-o pt mine atunci cand am avut cel mai mult nevoie. Singurul inconvenient este ca gonalul expira in ultima zi din luna iunie 2010.
Daca aveti nevoie sau stiti pe cineva care trebuie sa inceapa tratamentul in urmatoarele zile sau ii mai trebuiesc fiole, eu le donez cu draga inima asa cum mi-au fost donate si mie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

buna, cred ca ar trebui sa scrii la Asteptand o minune in viata noastra, pe la fiv, tb sa fie cineva sa aiba nevoie.

Mami de fetita si de baietel
Noi, 2 minuni:
www.supereva.ro/vedetesupereva/folderview.asp?folder=My%20life&page=1" target="_blank">es1.jpg

www.supereva.ro/vedetesupereva/folderview.asp?folder=My%20life&page=2" target="_blank">es2.jpg

Everything is hard before becoming easy...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

donez augmentin pt copii, expira sf iulie 2010.

Mami de fetita si de baietel
Noi, 2 minuni:
www.supereva.ro/vedetesupereva/folderview.asp?folder=My%20life&page=1" target="_blank">es1.jpg

www.supereva.ro/vedetesupereva/folderview.asp?folder=My%20life&page=2" target="_blank">es2.jpg

Everything is hard before becoming easy...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Donez 10 seringi fraxiparine 2850 IUAxa/0,3 ml valabile pana in 04.2011

de Laura Ioana Irina Maria(26 iulie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristal1995 spune:

Donez 10 seringi Clexane 0,4
5 fiole progesteron injectabil de 250 mg
3 fiole Pregnyl 5000 UI (Proluton)

Aly-"2010 va fi un an norocos... pentru noi 2"


MTHFR-Mutatia A1298C genotip heterozigot, Proteina S la limita superioara, nici o sarcina, 7 FIV+inca 2 ET

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

Cristal , cred ca ar trebui sa scrii la Asteptand o minune in viata noastra, pe la fiv, tb sa fie cineva sa aiba nevoie.

si acum intreb eu : injectii nospa are cineva nevoie?


Mami de fetita si de baietel


Noi, 2 minuni:
www.supereva.ro/vedetesupereva/folderview.asp?folder=My%20life&page=1" target="_blank">es1.jpg

www.supereva.ro/vedetesupereva/folderview.asp?folder=My%20life&page=2" target="_blank">es2.jpg

Everything is hard before becoming easy...

Mergi la inceput