Donatii medicamente

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns didi spune:

Nu stiu de ce nu pot primi, pana acum am primit fara probleme.
Incearca pe mail ca sa-ti dau nr.meu de tel si vorbim.
Pupici


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex2 spune:

Nu prea stiu care-i treaba cu subiectul asta, dar eu mereu am medicamente care raman si sunt valabile, chiar daca nu mai e cutia sigilata. Ce imi vine acum in minte e ca am 2 cutii nedesfacute de injectii cu Cerebrolysin care si costa mult si nu le gasesti oricunde. Eu nu le-am putut lua. Daca are cineva nevoie, ma uit cand ajung acasa si la data expirarii (valabile sunt inca sigur, nu stiu pana cand).

Alexandru, tati de copil perfect
Vine bebe2

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kover spune:

Citat:
citat din mesajul lui Kopanel
Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi
donez 6 CUTII UTROGESTAN valabile pana in mai 2009. PREFERABIL IN TIMISOARA SAU IMPREJURIMI!!-------------------------------------------------------------------------Cea mai fericita sotzie si mamica!!!Cerul ne-a trimis un ingerash sa ne descreteasca fruntile si sa ne lumineze viata!!! !! mami si bubulina IASMINA ALYSSA 31.10.2007
In caz ca mai e valabila donatia, eu doresc sa intru in posesia lor,am nevoie de ele.Multumesc mult, Raluca_traistaru@yahoo.com , sunt din dr tr severinKopanel
kopanel:donatia lui bb_yasmi nu mai e valabila.le-a dat la geanina.e si sters de pe lista utrogestan-ul(pag.1)mamica de Robert(23.11.2004) si Kristian(01.09.2006)http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=124407/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_roberta spune:

Alex2, daca mai e valabila oferta ta cu Cereblolysinul as avea eu nevoie de ele pentru baietelul meu Cosmin care are o hemipareza spastica pe partea dreapta si are nevoie printre alte tonice cerebrale si de Cerebrolysin. Sa imi spui te rog si cat ma costa te rog mult.
Cu multumiri, Mihaela mami de Cosmin(13.06.2001) si Roberta(24.12.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex2 spune:

Mihaela, da-mi adresa pe pm, sau imi poti da add pe messenger (il am trecut la profil, de cele mai multe iti va aparea online ca sunt conectat de pe mobil). Sunt valabile pana in 2011. Cu pretul, pai daca e donatie? Ce sa coste?
Multa sanatate lui Cosmin!

Alexandru, tati de copil perfect
Vine bebe2

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pintilei spune:

buna ziua .
nu am mai intrat de multicel pe fourum dar acum am intrat sa va anunt caci a nascut cumnata mea (geanina 1982)gemenii .2 baietei frumosi si scumpi . george are hernie la intestinul gros dar ne rugam la dumnezeu sa nu se agraveze pana macar la un anisor cand trebuieste operat ,iar gabriel e sanatos tun .daca ne poate ajuta cineva cu un carucior de gemeni ramanem datori .
sanatate la bebelusi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

mai am acasa vreo 20 de pastile de utrogestan si le donez cu placere.

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze si filmulete


povestea nasterii

www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria

www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca

SA O AJUTAM PE SONIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gangurici_licurici spune:

Salut

Are cineva Pregnyl de 5000? Are nevoie o prietena de el, si nu se gaseste pe nicaieri...Este dispusa sa il cumpere, stiu ca e destul de scump.

Multumesc, o zi buna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monalicious spune:

Are cineva cum sa ne ajute, macar cu informatii sigure, cu privire la imunoglobulina impotriva hepatitei B (HBIG)?
Multumesc anticipat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns janad7 spune:

Am un Tanakan si un Encephabol sigilate.
Daca ajuta pe cineva anuntati-ma.

Mergi la inceput