Donatii medicamente

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns geanina1982 spune:

multumesc kover si tie bb yasmin pe mine ma anunta sotu ca eu stau numai la orizontala ca nu mai pot mie frica sa nu sangerez iar caci de gravibinon nu am reusit sa mai fac rost .la ucainieni se aduc pe baza de comanda si nu mai vine odata poate e teapa .mesi din suflet si multa sanatate.
.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

geanina, am luat pachetul de la bb yasmi si azi-dupa masa l-am si pus la posta, in citeva zile ar trebui sa-l primesti! sa-ti fie de bine! si ai grija de burtik!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristianamat spune:

Dia 1609 ce mai face graviduta, e ok. Sper ca au ajutat-o medicamentele de la mine...Astept un semn, sper sa aud numai de bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristianamat spune:

Donez Maltofer Fol 9 comprimate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

quote:
Originally posted by geanina1982

multumesc kover si tie bb yasmin pe mine ma anunta sotu ca eu stau numai la orizontala ca nu mai pot mie frica sa nu sangerez iar caci de gravibinon nu am reusit sa mai fac rost .la ucainieni se aduc pe baza de comanda si nu mai vine odata poate e teapa .mesi din suflet si multa sanatate.
.





Nu stiu de cat Gravibinon ai tu nevoie, dar eu am 2 fiole pe care nu le folosesc, si pe care ti le pot da cu placere. ele expira in iun 2009. spunem-i pe PM cum sa te ajut, eu sunt din C-ta. multa sanantate.

poze si www.dropshots.com/day.php?userid=173213&cdate=20070416" target="_blank">filme cu noi
tot noi



Camelia cu Alexandra -Elena (27 feb 2004) & Tedora Lucia (5 aug 2007)

www.youtube.com/watch?v=IEL5RoD_xZc&NR=1" target="_blank">Tudor Gheorghe - Dorul calator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

geanina sa ne spui cand ajunge coletul!!
kover sa scoti de pe lista utrogestanul meu!!

-------------------------------------------------------------------------
Cea mai fericita sotzie si mamica!!!

Cerul ne-a trimis un ingerash sa ne descreteasca fruntile si sa ne lumineze viata!!! !!

mami si bubulina IASMINA ALYSSA 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geanina1982 spune:

Buna Camelia .Nu stiu exact de cate fiole am nevoie caci doamna doctor ginecolog mia zis ca in caz ca fac rost de ele sa o anunt sa vedem cum facem . Eu am incercat si in ucraina sa vad daca se gasesc si se aduc numai pe baza de comanda in maternitate si nu am rezolvat nimic .Oricum fiind doi soldatei ar trebui sa fac un tratament ca sa se relaxeza si mareasca uteru ca sa incapa.Daca ma poti ajuta iti dau adresa mea si prin posta ar fi cel mai usor.Ea este:Nicolina 19,bl 952,sc a,et 8,ap 29,pe numele sotului Pintilei Bogdan.Iti multumesc mult si multa sanatate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

geanina am pus pachetelul la posta, ar trebui sa ajunga la voi cam in 2 zile. Astept sa-mi spui cand il primesti. Multa sanatate!

poze si www.dropshots.com/day.php?userid=173213&cdate=20070416" target="_blank">filme cu noi
tot noi



Camelia cu Alexandra -Elena (27 feb 2004) & Tedora Lucia (5 aug 2007)

www.youtube.com/watch?v=IEL5RoD_xZc&NR=1" target="_blank">Tudor Gheorghe - Dorul calator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebinuta spune:

quote:
Originally posted by cristianamat

Dia 1609 ce mai face graviduta, e ok. Sper ca au ajutat-o medicamentele de la mine...Astept un semn, sper sa aud numai de bine




iti raspund eu in locul ei,pentru ca o cunosc si eu pe graviduta. e bine accum si a aflat ca va fi fetita.

Bebinuta de Ada(30 nov)
poze Ada
varsta Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magureanu spune:

Fetelor a-ti mai aflat ceva de Gravibinon, daca da scrieti ceva.

Mergi la inceput