Donatii medicamente

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kover spune:

geanina:probabil fiind nou-venit nu-ti accepta PM.trebuie sa ai 10 mesaje.cred. adreseaza-te unui moderator.vezi ce spun ei.mamica de Robert(23.11.2004) si Kristian(01.09.2006)http://s266.photobucket.com/albums/ii248/botcarola/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geanina1982 spune:

Mersi de ajutor kover.Sper ca ai primit emailu meu cu adresa sa le dai tu la fete ,caci eu nu am reusit .Mersi mult pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kover spune:

geanina:am primit emailul tau,am transmis adresa ta la mamica 2 .cu bb yasmi e mai greu pt. ca nu poate sa stea la posta cu bb de trei luni.eventual rugam o fata de la timisoara sa ne ajute.tu intra pe forum mai des sa faci cele 10 mesaje ca sa-ti fie mai usor sa iei legatura cu cine vrei.mamica de Robert(23.11.2004) si Kristian(01.09.2006)http://s266.photobucket.com/albums/ii248/botcarola/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

am primit Pm. geanina te ajut cu cea mai mare placere daca are cine sa vina dupa ele. kover ti-am trimis pm inapoi!!!

-------------------------------------------------------------------------
Cea mai fericita sotzie si mamica!!!

Cerul ne-a trimis un ingerash sa ne descreteasca fruntile si sa ne lumineze viata!!! !!

mami si bubulina IASMINA ALYSSA 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geanina1982 spune:

Nu am pe cine sa trimit pui .Asta e lasa poate ajuti pe cineva din apropiere .Imi pare rau si mie dar te ineleg normal e prea friga afara pt bebe mic. Pup la amandoi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

geanina, spunea kover ca vb cu o fata din timisoara. daca se rezolva eu ti le dau cu cea mai mare placere!!!

-------------------------------------------------------------------------
Cea mai fericita sotzie si mamica!!!

Cerul ne-a trimis un ingerash sa ne descreteasca fruntile si sa ne lumineze viata!!! !!

mami si bubulina IASMINA ALYSSA 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebinuta spune:

Buna fetelor,
am o prietena draga care are nevoie urgenta de gravibion.
Stie cineva de unde se poate procura? Sau are cineva?
Va multumesc

Bebinuta de Ada(30 nov)
poze Ada
varsta Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geanina1982 spune:

Buna kover ai mai vb cu cineva din timisoara sa ma ajuta caci nu am mai intrat si nu mai stiu nimic nu ma simt bine si mi sa stricat si calculatoru vin pe rand toate .Ma doare spatele cat stau in pat ma doare burta si vreau sa ies afara la aer da mie frica.Pup mai vb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

geanina, iti raspund eu ca sa te mai linistesti. mi-a trimis kover pm ca vb cu una din fete. una dintre ele sta aproape de mine, o cunosc. coletul e pregatit tot numai sa ma contacteze. sper sa ajunga la tine in cateva zile!! ai grija de tine!!

-------------------------------------------------------------------------
Cea mai fericita sotzie si mamica!!!

Cerul ne-a trimis un ingerash sa ne descreteasca fruntile si sa ne lumineze viata!!! !!

mami si bubulina IASMINA ALYSSA 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kover spune:

geanina:eu pot intra pe forum doar la ora asta cind imi dorm baietii,dar ti-a raspuns bb_yasmi.va ajunge pachetul in curind.multa sanatate.intre timp ma interesez ce e si cu gravibionul?mamica de Robert(23.11.2004) si Kristian(01.09.2006)http://s266.photobucket.com/albums/ii248/botcarola/

Mergi la inceput