Donatii medicamente

Donatii medicamente | Autor: kover

Link direct la acest mesaj

lista cu medicamente disponibile pimafucin crema -didiupsarin -didimucosolvan tb -didiospamox -strumfi 2004cexyl -strumfi2004ampicilina -strumfi2004AC Karissa -Candyduphaston -oanna3dostinex -antoliberel -antodebridat(2 cutii) -Balbinaclexane 0,2 ml -Auroraciprofoxacina conc. -miri bclorhidrat de piridoxina -miri bacid ascorbic -miri branitidin -miri bcorhidrat de tiamina -miri bciprinol -miri bcefort -miri blapte praf Humana HA2 -anca vladceclodyne -akabioparox -akaribomunyl -aylahumana Ar,11 cutii- Tangotobradex unguent -Priscillavitamina E -nicopuscasuvigantol -Criscodrinnettacin -Criscodrincalamine -Criscodrincutaden -Criscodrinrobitusin -Priscillaencephabol(susp) -dianarus78maltofer -CristianamatZonegran 25mg ( Zonisamid) 4 cutii X 50 bucIsovorin 7,5mg (acid levofolinic) 1 cutie X 50buc -nanamotocTemesta 1mg (lorazepam) a cutie X 90buc -nanamotocSabrilex ( vigabatrin) 2 cutii X100buc -nanamotocKeppra tablete 250mg (levetiracetam) 1 cutie X 70buc -nanamotoc2 cutii Nan fara lactoza -Simonadinca1 cutie dicoflor -Simonadinca1 cutie multicentrum baby -SimonadincaPerfalgan sol.perfuzabila -bb robertaHiberix(doar pt. Bucuresti) -adelamariaDomperiddon carmen 77-Lyrica de 75mg, 1 cutie, expira in 05/2010 -axxxa-Betaloc Zok de 50mg, 1 cutie, expira in 03/2010 -axxxa-Zoloft de 50mg, 5 comprimate, expira in 01/2011 -axxxa-Stilnox de 10mg, 10 comprimate, expira in 01/2010 -axxxa-Coaxil de 12,5 mg, 23 comprimate, expira in 03/2010 -axxxa-Arcoxia de 60mg, 3 comprimate, expira in 10/2009 -axxxa-Celebrex de 200mg, 5 comprimate, expira in 04/2009 -axxxa-Sortis de 40mg, 1 cutie, expira in 12/2009 -axxxa-Lexotan de 3mg, 1 cutie, expira in 12/2011 -axxxa-Metoprolol de 50mg, 1 cutie, expira in 02/2009 -axxxa-Eurespal de 80mg, 1 cutie, expira in 06/2009 -axxxa-Benosen, 1 cutie, expira in 23/08/2008 -axxxa-Rowatinex, 1 flacon, expira in 12/2009 -axxxa-Rinofug, 1 flacon, expira in 07/2010 -axxxaclexane -MarinelaMihaidebridat -midasnuactovegin -m mirunalapte praf Pregomin(milupa) -ancaMTipaton 250(5 cutii) -Talagingium(4 cutii) -Talaplaqueil(1 cutie) -Talautrogestan(1 cutie) -andykno-spa(3 cutii) -andykcerebrolysin,1 ml(1 cutie)-elenamardare vincamina 10 mg(2 cutii) -elenamardareutrogestan -Oltea1duphaston -Oltea1rovamicina -oliviutza

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

Utrogestanul si-a gasit stapana. Anuntul NU MAI ESTE VALABIL!
kover am sa te rog sa modifici si listuta. sarumina



kover ma bag si eu peste topicul tau si ii invit si pe altii care mai au donatii de facut (numai medicamente!)

Donez una cutie UTROGEST (Utrogestan) e in termen de garantie (in cutie mai sunt vreo 80 si ceva de pastile pt. ca am folosit cateva). Cutia cu buline e deja in Bucuresti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monu spune:

O cutie sigilata de Nutrinatal si un tub putin inceput de Garmastan.

, mami de
Alexia Ioana
si
Iulia Antonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Buna idee !!! Si mie mi-au raams o gramaad de pastile de utrogestan, nospa si alte minuni, dar nu m-am gandit sa postez aici, asa ca le-am aruncat. Imi pare rau ca mai sunt si scumpe, se folosea cineva de ele. Data viitoare stiu.

Sa facem ceva pentru Sara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi spune:

Si eu am destule medicamente (pentru copii si
adulti).Nu le insir ca sunt multe.Cine are nevoie
de ceva,sa ma intrebe, bine? Poate am.
Sanate!
didi si cata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hristina spune:

[quote]Originally posted by didi

Si eu am destule medicamente (pentru copii si
adulti).Nu le insir ca sunt multe.Cine are nevoie
de ceva,sa ma intrebe, bine? Poate am.
Sanate!
didi si cata


Pai,ar fi bine sa le insiri totusi, ca sa stie lumea la cine sa apeleze in caz de nevoie!

Kasi si Victoria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi spune:

Pai, hai sa vedem: pentru copilasi (siropele) -
un Mucosolvan jr, un Ketof, un Sumetrolim,
un Humex expectorant, Daleron jr.plicuri ...
pentru seniori - ACC tb.eff., Erdomed cps.,
un Pimafucin crema (care, apropo, acum vad ca
expira in august 2007), Upsarin, Mucosolvan tb,
etc.
Ideea era ca, daca nu am ceva, poate fac
rost (pentru vreo urgenta). Nu ma intrebati
de unde, ce si cum.
Pupici,
didi si cata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumfi2004 spune:

pT COPILASI:
ospamox, cexyl, ampicilina - flacoane sigilate

Gratiela, Mariuca si Stefu

www.versuripenet.ro/versuri/voltaj/crede/" target="_blank">crede

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medeea76 spune:

Didi, de unde, ce si cum?
Foarte buna idee, subiectul ar trebui pus pe prima pagina, mi se pare de mare interes.

Medeea, mamica de bebe Tea - 17 iulie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kover spune:

vad ca s-a pus pe prima pagina subiectul,ma gindeam sa fac o listutza cu toate medicamentele disponibile postate?ceva gen:medicamentul-cel ce doneaza?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaR spune:

Si eu mai am o folie de 15 capsule UTROGESTAN 100mg, valabile pana in decembrie 2007. Le donez. Spuneti daca aveti nevoie si cum pot sa vi le trimit?

DanaR si baietii ei : http//www.ealbum.ro/danar/a165

Mergi la inceput