Proiectul Sara

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:

Si eu sunt nitel cam daramata, dar vazand ca totul e sub control ca sa spun asa, ma bucur, pentru ca un copil nevinovat are nevoie de noi.
Soni , dupa discutiile care au fost ,si chiar dupa experienta care am avut-o anterior, nu stiu ce sa zic.Pe de alta parte stiu ca sunt multe persoane carora le e mai usor sa trimita prin plic.
Ok , daca nu exista o alta persoana pentru Europa, sunt aici.

Sara fii tare suntem alaturi de tine.


Dantje 23+ & Martijn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns J G spune:

Marius am reusit astazi, ti-am trimis detalii pe PM, te rog confirma.

multumesc,

Janina

J si Carlita Carliontz (05.02.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kornelius spune:

Ma vad nevoit sa imi calc cuvantul desi am spus ca nu mai scriu aici, si vreau sa va rog sa ma iertati pe cei pe care v-am suparat! Ma bucur ca moderatorul de la newsfive a inteles care a fost demersul meu. Dumnezeu sa fie cu voi in tot ce faceti si sa sustineti pe cat mai multi oameni pentru a se face bine. Imi cer scuze si pentru cuvintele care poate au fost dure, desi ele nu reieseau decat dintr-o inima care voia dreptatea pe langa dragoste. Domnul sa fie cu noi toti! Cu drag pastor Cornel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Bine.

- Dantje - sa-i dam drumul.
- Adrian si Liliana - poate va intereseaza:



"As putea sa rezolv eu cu fiola daca mai este nevoie,miine plec spre romania,stiu ca este tirziu,dar vin prietenii mei la mine si stau o saptamina,as putea sa o trimit cu ei,eu am mai ajutat o fata de pe forum cu ceva medicamente,poti cere relatii,ca sa vezi ca sunt serioasa."




Daca intra in discutie va rog sa ma sunati dimineata ca sa pot sa va dau legatura.

Maine seara voi actualiza incasarile ca de obicei.

Va doresc tuturor o seara linistita.

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro
Anul 2006 /Anul 2007 /Serbarea Ioanei
Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Uta_ciun am primit, am facut si modificarea in listuta.
Leistra daca nu ai contul de paypal cred ca mai simplu e sa trimiti la Dantje, sunteti mai aproape una de alta

Oana_B
www.fertilityfriend.com/home/ysatis" target="_blank">vesnica aspiranta
I love pink!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

quote:
Originally posted by mari_paun

marius, felicitari pt campanie

eu ma kinui de multa vreme...fac campania mai mult singura, sunt si cateva persoane de pe forum care ma sprijina, care ma sustin, si fac acunoscuta povestea noastra... le multumesc mereu, dar cineva care se ocupa de ceva vreme de aceste cazuri, cineva care si-a castigat increderea aici pe DC, poate sa convinga si mai multi oameni si campania sa ajunga la finalul dorit in putin timp, si inca o viata poate fi salvata...

veteranii de pe forum, au vazut si stiu ca se ajuta AICI


www.help-ema.puls-il.ro
ajutati la terapia pt Ema
Mari, mami de Ema
http://kittyland.dyndns.org:8180/ema/
bijuteriile printesei Ema





Nu dispera.

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro
Anul 2006 /Anul 2007 /Serbarea Ioanei
Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:

stau de mai bine de o ora si citesc.

la inceput am lacrimat si am multumit lui Dumnezeu ca nu am de dus o asemenea lupta.

apoi am vazut mesajele de incurajare curgand si mi-am spus ca e bine ca a devenit un caz oficial, asa se vor aduna mai multi bani.

pentru ca in final sa raman cu gustul amar al unor replici dure si inutile. sper din suflet ca s-au incheiat. si ca proiectul asta merge pana la capat si banii ajung cat mai repede unde e nevoie de ei.

si totusi, sara este atat de frumoasa...

si pentru ca ea nu e vinovata si merita o sansa, voi dona si eu.

marius, trimit luni pm dupa ce vin de la banca.

sanatate multa sarei si tuturor copilasilor bolnaviori


Diana, mami de Marc (17.12.06) si Ianis (14.09.04)

Pozele noastre
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52587" target="_blank">Povestea nasterii lui Ianis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anduluca spune:

[...]
Nu am intrat o zi pe forum si parca a explodat totul...
Stiu ca nu sint membru "veteran", nu am 1000 de mesaje scrise, etc., dar cred sincer ca toata vina pentru cearta asta este a d-lui moderator Marius, care pur si simplu trebuia sa vorbeasca cu parintii Sarei inainte si sa-i anunte intentia lui, chiar sa se intilneasca, sint din acelasi oras doar!!! Nu s-ar fi ajuns la atitea discutii inutile si deplasate.
Reactia tatalui Sarei cind a "dat" de acest poiect pe net e perfect normala! Ginditi-va ca poate nici nu a auzit de desprecopii.com pina acum...
Ca sa nu mai lungesc si eu discutia, proiectul e laudabil si foarte multe lume vrea sa o ajute pe Sara sa traiasca o viata normala.
Sper din tot sufletul sa reusiti, parinti, sa va salvati fetita!
Cu drag,
o mamica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Va rog sa nu mai schimbati sensul acestui topic.

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro
Anul 2006 /Anul 2007 /Serbarea Ioanei
Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:

OK , pm si aveti adresa.




Dantje & Martijn

Mergi la inceput