Gradinita Prichindel

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Elag spune:

AM revenit din concediu si astazi a fost prima zi de gradinita a baietelului meu. E la dra. Ana-Maria (Ani) pe care o cunoaste de anul trecut si am inteles ca totul a fost bine!!!!
Sa ne ajute Dumnezeu sa se imbolnaveasca copiii nostri cat mai putin!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ceri spune:

Buna! As vrea sa intreb si eu mamicile care si-au dus copiii la gradinita Prichindel ce stiu de taxa de inscriere....este cumva facultativa?
Am auzit ca daca se inscriu azi, cand il duci pt prima data, nu s-ar plati. Voi cum ati procedat?
As vrea sa imi raspunda si mie cineva... ca nu vreau sa platesc taxa degeaba.
Si as mai avea o intrebare... a dus careva copilul la Miss Andreea?
Va multumesc ffff mult!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elag spune:

Habar n-am cum e cand il duci prima oara?! Dar sunt convinsa sa dna. Antonie poate sa-ti raspunda...gasesti telefonul ei pe pagina de web a gradinitei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaIon spune:

quote:
Originally posted by Elag

AM revenit din concediu si astazi a fost prima zi de gradinita a baietelului meu. E la dra. Ana-Maria (Ani) pe care o cunoaste de anul trecut si am inteles ca totul a fost bine!!!!
Sa ne ajute Dumnezeu sa se imbolnaveasca copiii nostri cat mai putin!!!




Buna ,

suntem in aceiasi grupa - respectiv la dna Ana Maria. Sper sa ne intalnim in curand. Noi am mers la gradi de luni si deocamdata pare a fi OK sper sa fie asa pana in ultimul minut.
Ma bucur ca cei doi Mihnea sunt acum colegi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

CristinaIon, cu directoarea am vb.Vorbisem si cu educatoarea mai devreme si nu precizase nimic de problama pampers.am inteles ca sunt 2 asociate, ca mai au impreuna si gradinita de pe Stoian Militaru.imi amintesc doar ca avea un nume complicat de familie, numele mic cred ca era Simona, nu sunt sigura,a fost cam demult.

Mirela si David - 23.12.2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaIon spune:

quote:
Originally posted by mirib

CristinaIon, cu directoarea am vb.Vorbisem si cu educatoarea mai devreme si nu precizase nimic de problama pampers.am inteles ca sunt 2 asociate, ca mai au impreuna si gradinita de pe Stoian Militaru.imi amintesc doar ca avea un nume complicat de familie, numele mic cred ca era Simona, nu sunt sigura,a fost cam demult.

Mirela si David - 23.12.2005



Buna,

de ce nu incerci in sediul din Grigore Voda la doamna director Gabriela Antonie?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loredana_76 spune:

Buna seara.
As vrea sa stiu si eu pareri mai recente despre aceasta gradinita,la oricare dintre sedii.Multumesc.

Mergi la inceput