Coduri Reksio

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CIRIPANDEL spune:

BDDVD, adresa mea de mess e ciripandel, acum trimite-mi poza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CIRIPANDEL spune:

BDDVD, vreau poza!Scuza-ma dar cred ca nu esti cinstit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihai1 spune:

ordonezi incat sa faca o sageata spre un gol intr-o insula dar asta e usor urmeaza dar intre bati si va raspund la orice intrebare reksio

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CIRIPANDEL spune:

MIHAI1, ai putea sa imi trimiti o poza cu pagina cu bucatile de hartie de la reksio si caitanul nemo, pentru asta iti dau adresa mea de mess CIRIPANDEL.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CIRIPANDEL spune:

BDDVD, daca nu ai observat, am nevoie urgent de poza aia. Scuza-ma ca spun asta dar nu vreau sa stau tot anul ca sa te rog asta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eneida spune:

Ciripandel,esti cam cicalitor cu poza aceea, scuza-ma ca iti spun asta. Ti-am trimis adresa mea de mail pe forum si ti-am trimis si un mesaj pe adresa ta in care iti spuneam sa ma contactezi ca sa iti pot trimite poza. Imi trebuie doar adresa ta de mail.Altfel cum as putea sa ti-o trimit? Aici pe forum nu am optiune pentru atasamente (sau poate nu stiu eu).Oricum, daca esti interesat intr-adevar, trimite-mi adresa ta de mail si iti trimit poza scanata.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihai1 spune:

nu stiu cum se transmite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihniuta spune:

quote:
Originally posted by CIRIPANDEL

BDDVD, daca nu ai observat, am nevoie urgent de poza aia. Scuza-ma ca spun asta dar nu vreau sa stau tot anul ca sa te rog asta!

Daca tot tipi si NU MA BAGI PE MESS nu am ce sa iti fac (fatty_1996 id meu ) !!!!!!!

m!chn3@

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihniuta spune:

quote:
Originally posted by Mihniuta

quote:
Originally posted by CIRIPANDEL

BDDVD, daca nu ai observat, am nevoie urgent de poza aia. Scuza-ma ca spun asta dar nu vreau sa stau tot anul ca sa te rog asta!

Daca tot tipi si NU MA BAGI PE MESS nu am ce sa iti fac (fatty_1996 id meu ) !!!!!!!

m!chn3@

Pai afisativa si voi adresele de mess ca sa va putem baga pe mess.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CIRIPANDEL spune:

ENEIDA, adresa mea de mail e CIRIPANDEL@yahoo. com, o si te scuz ca m-ai facut cicalitor!

Mergi la inceput