Coduri Reksio

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alex20059 spune:

quote:
Originally posted by roxanaz

caval


buna
va rog sa imi spuneti si mie ce trebuie sa fac dupa ce am castigat turnirul...
am intrat intr-o casa unde am dat de niste mese pe care le-am aranjat, are vre-o legatura cu continuarea jocului?
sper sa ma ajutati si pe mine.
multumesc


aceasi problema si la mine plz daca poate cineva sa spuna cum sa trec ia-si fi recunoscator :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catahardy spune:

salutare sunt nou pe aici vreau sami spuneti si mie pentru copilul meu cum sa il ajut sa treaca la reksio si magicienii in turn a doua oara nu exista ceva care sa ne usureze munca?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catahardy spune:

am auzit ca exista un patch care face sa fie mai usor sa omori pasarile alea cand esti pe zid..... il are careva? dak da trimitetzi prim mail la cata_hardy07@yahoo.com plzzzzzzzzz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madiutza22 spune:

va rooooog ajutati-ma la reksio si magicienii. Nu stiu cum sa gasesc cheia de la pivnita castelului (sau ce o fi ala) pt magicianul acela care imi va da bani... am incercat sa caut dar fara speranta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CIRIPANDEL spune:

imi spune si mie cineva cum sa trec de nivelul cu cantaretii din shangrila de la reksio si capitanul nemo?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bddvd spune:

va rogggggggggggggg sami spuna cineva cum construiesc balonul la reksio si capitanul nemo


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CIRIPANDEL spune:

imi spune si mie cineva cum sa pun acele trei bucati de harta din carnetul de arheolog de la reksio si capitanul nemo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CIRIPANDEL spune:

La Reksio si magicienii trebuie sa gasesti iesirea din labirintul din pivnita alchimistului. Dupa ce reusesti te vei lupta cu o Pasare a Haosului, atentie! Ea stie vraja de somn! Aceasta Pasare pazeste cheia de la pivnita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catahardy spune:

mersi mult uite nu am ajuns inca la matura dar oricum multumesc.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catahardy spune:

as mai avea o intrebare unde il gasesc pe serpentus snake si cum ajung la el?

Mergi la inceput