Aradence minunate! (72)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Ceau Melinda! Eu sunt sotia lui Adrian Rubinstein, Rubi ii spuneati voi pe acolo, ati fost colegi :)) A propos, nu mai lucreaza nici el in Seca de vreo luna

de Mara

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Salut, de ieri am si eu in sfarsit femeie, asa ca azi mi-am luat dimineata libera si m-am dus cu Matia in petit Ioana de Gabi. Ioana a crescut foarte mult de la intalnire si mi s-a parut si tare schimbata. La un moment dat bebicii sugeau pe aceasi biberusca cu schimbul. Se cheama ca s-au pupat nu?
Gabi sa stii ca i-am luat si eu lui Matia cereale de la Milupa din alea fara gluten. I-am dat cu lapte de-al meu si cu mar si a mancat mai bine. In loc de 2 lingurite a mancat 4. Dar macar la astea a deschis gura.
Dupa Gabi ne-am dus la coafor sa ma tund. Matia a facut acolo festival. Radea in hohote . Nu se mai putea opri. Cred ca becurile de acolo i-au placut. S-a adunat tot coaforul sa-l vada si se minunau pe el. Eu mi-am tras o freza super. Imi sta tare bine, arat mai tanara cu 10 ani. Luni mai am programare la cosmetica si atunci voi fi tipa de tipa. Na, bine luata fara fund.
Ieri ne-am intalnit si cu Mel si cu Carmen. Amandoua super frumoase si elegante. Alex s-a lipit iar de Mel si a dadacit-o intr-una. Carmen sa stii ca pana nu mi-a explicat Gabi azi ca ce-ai vrut tu sa zici ca n-am voie sa ma vaicaresc, eu am luat-o la propriu si mi-a cam stat in gat. Nu prea pricepeam ce ai cu mine. Da n-am mai zis nimic si bine am facut.
As mai avea de zis o gramada, dar ma grabesc ca suntem porumbei. N-avem copii mari asa ca .
pozele am sa le vad maine.

A, sa nu uit
La multi ani
pentru Timea si cu intarziere pentru Vladut


Daria- 29.01.1999
Alex - 07.02.2003
Matia - 31.10.2006
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns niko_26 spune:

Da Alinush, sper ca am recuperat acum cu pozele.Cat despre meciurile de fotbal, nu ma pasioneaza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ILDI25 spune:

Diana la Oroshaza uite www.gyoparosfurdo.hu/" target="_blank">aici cam asa arata ,eu zic ca arata mortal .Sunt o gramada de bazine ,sauna ,diferite locuri pt tratamente,masaj ,dar din ce-am citit sunt grupate si la fiecare tre' platit. Dar acolo unde zic eu ca-i mai interesant scrie asa Elmenyfurdo pretul e de 11oo ft iar pt copii 860,iar dupa ora 17 se plateste peste pretul biletului inca 800ft.
Ramane sa vedem cand ajungem acolo cat vom plati ,eu de-abia astept

Ildi si David (2 mai 2006 )
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ILDI25 spune:

Am vizionat si eu toate pozele cu Mara pe care tati(si mami) o iubeste la nebunie ,cu Maia care a crescuuttt de cand am vazut-o si e tare haioasa cum scoate limbuta, si cu piticii Ioanei ,imi plac mult pozele in care sunt fratii,cred ca-i o trauma de-a mea ca eu mi-am dorit tot timpul un frate sau o surioara si mami tot imi promitea c-o sa-mi duca barza ,dar saraca n-a mai ajuns, si eu am ramas singura.Nici sotul meu n-are frati dar el zice ca nici nu le simte lipsa
Gabi ai rezolvat ceva la Metro cu leggo?
Miha ce totala esti cum povestesti .Zici ca esti tipa faina ,ai freza misto ,de data asta nu te-ai mai tuns pe bonuri Daca tot iti place zi-mi si mie unde te-ai tuns ,eu mi-am gasit nu demult o coafeza care m-a tuns super fain am fost de vreo 2 ori la ea iar cand m-am dus odata s-a desfintat salonul ,era aici pe Poetului probabil nu le mergea ,era prea ascuns.De-atunci am mai fost la doua dar nu-mi plac delocccc ,acum sunt iar in cautare.

Flavia cum a papat Bogdi azi ,tot asa cu cantec?
Moni ??? Ce mai face Diana ?


Ildi si David (2 mai 2006 )
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns niko_26 spune:

Carmen noi stam pe 6 vanatori , dar mergem des pe mal cu Cristina si Mara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ILDI25 spune:

Noapte buna va doresc ,vad ca nu am cu cine conversa ,merg si eu la culcare ,ca iar ma prinde 2 noaptea la calculator ca si azi noapte ,iar la 4 David s-a trezit super odihnit ,iar eu rupta .



Ildi si David (2 mai 2006 )
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ILDI25 spune:

Niko ce te-ai decolorat ,ai bagat tastatura in clor

Ildi si David (2 mai 2006 )
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns niko_26 spune:


Vai ce desteapta sunt . Am scris cu Bej si nu intelegeti nimic.Numai bej nu-i ala!Carmen ziceam ca stam pe 6 Vanatori, dar ne plimbam des pe mal cu Mara si Cristina.
Ma duc si eu sa dorm.
Noapte buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns niko_26 spune:

Acum am vazut si eu ce decolorata sunt!

Mergi la inceput