Toate au un inceput....

Toate au un inceput.... | Autor: pisigri

Link direct la acest mesaj

Bine v-am gasit, oricine ati fi...

Trebuie sa recunosc ca mi-am cam pierdut obisnuinta de a scrie intr-un jurnal. Si toate tentativele mele de a scrie un jurnal on-line s-au dus pe apa simbetei. Am vazut insa ca pe forumul asta am un talent deosebit de a scrie postari luuuungi cit o zi de post (sau cit inca o zi in Franta...),asa ca am zis hai sa incerc inca o data. In fond, nu sint asa de "populara" incit sa ma tem ca de la inceput ma va citi prea multa lume, care sa ma bata apoi la cap iar si iar "mai scrie, mai scrie"...
Cred ca e corect sa avertizez orice cititor intimplator asupra faptului ca acest blog, oricit mi-as dori, nu va reusi niciodata sa fie prea...amuzant. Asta pentru ca eu nu sint in stare sa spun nici macar un banc asa cum trebuie, ba din contra, se pare ca sint ...foarte inzestrata cu talentul de a strica orice banc reusesc sa tin minte pentru mai mult de 5 minute. Bine, nici nu am de gind sa scriu aici muuult despre cit sint eu de nefericita intr-un moment sau altul...dar cine stie ce o sa iasa pina la urma??

Na, cam asta a fost 'introducerea". Sper ca pe masura ce voi scrie voi recapata ...acel know-how care ma facea sa scriu cu atita usurinta odinioara.

E timpul sa inceapa "spectacolul"

if you can't say something nice, than don't say it at all

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Ba te contrazic, nah! Esti populara (fara ghilimele) printre "mamicile" de matzi si "cutzei", asa ca mai scrie. Eu sigur am sa citesc

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna75 spune:


si eu astept sa se deschida cortina

Mergi la inceput