Jurnal de rasfat / unic si minunat

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danamiha spune:

Allure, pune te rog o poza cu cerceii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Allure spune:

am sa fac o poza diseara (ca trebuie lumina speciala ca sa capteze frumusetea) si o pun pe web

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Dance, sing, floss and travel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns trischa spune:

Hmmmm...sandale,cercei..vrem sa vedem..
La mine problema e asa,eu vreau un ceas de mana care sa fie mare,simplu cu 3 butoane,curea maro si cu care sa pot sa fac baie,cozanac si alte chestii pe care le fac cu mäinele.Adica sa nu-l dau jos sa nu simt ca-i acolo sa se potriveasca la toate hainele mele sport-ca doar asa ceva am-
Mai urmeaza sa si gasesc ce visez.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Allure spune:

pina fac poza, despre asta e vorba:
http://www.tiffany.com/Shopping/item.aspx?sku=GRP00432&mcat=148210&search_params=s+5-p+1-c+287464-r+101323351-x+-n+6-ri+-ni+0-t&cid=287464&selectedsku=25441974&fromgrid=1

sint simpli...nu am vrut nimic somptuos, ca sa-i pot purta cind vrea muschiul meu

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Dance, sing, floss and travel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulix spune:

Super idei... Si eu am inceput de 2 zile sa am mai multa grija de tenul meu... Si ma simt minunat.
Allure si eu astept sa te vad cu cercelusii. Pe site sunt superbi!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Loma spune:

Citat:
citat din mesajul lui Allure

Citat:
citat din mesajul lui Loma

Allure cam faine sandalele alea ce sa zic... dar My God $700?



am eu un secret...nu-l stie nimeni...
dupa ce am dat luna trecuta peste $3000 pe o pereche de cercei cu diamant+platina de la Tiffany's dupa care jinduiam de mult, acum $700 mi se par floare la ureche

ah... si poate n-ai vazut ca pretul original era de $1,157...ala de $700 era "in sale", deci bargain :)

nu pretul lor m-a oprit sa le iau ci faptul ca stiam ca n-o sa le port mai mult de 2 ori pe an...asa ca nu merita.
pe cind cercelusii sint in urechi zilnic , au juma de karat, culoare aproape perfecta si claritate buna...sclipesc la orice miscare ...nimic nu complimenteaza mai frumos fatza decit o pereche de cercei cu gust.
am zis ca o data in viata...nu am copii, nu am mortgage, nu am probleme, bani fac destui, asa ca ...puii mei, muncesc din greu...vorba reclamei: "Because I am worth it!"

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Dance, sing, floss and travel.


Allure chiar ca imi placi. Te respecti si rasfeti, f. bine. Ce nu meritam? Mama lor de bani, te trezesti ca ajungi la batranete si ce sa faci cu ei atunci.... Vorba maica-mii esti tanara, frumoasa, plimba-te si bate fata mea lumea in lung si lat.
Si daca tot vorbeam de umblat, iti recomand cu caldura o vacanta in Hawaii, ai acolo tot ce vrei, munti, mare, stanci, flori, vegetatie luxurianta... paradis.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Allure spune:

Citat:
citat din mesajul lui Loma

Si daca tot vorbeam de umblat, iti recomand cu caldura o vacanta in Hawaii, ai acolo tot ce vrei, munti, mare, stanci, flori, vegetatie luxurianta... paradis.


pai fusei in Bahamas in Martie...chiar Paradise Island iar Hawaii era urmatorul pe lista...cum ai ghicit?
ma antrenez intens pentru costumul ala de baie: sport si dieta

da...am zis ca o data in viata sint tinara si aratoasa...la "douazeci si" n-am stiut sa profit la maxim (nici nu mi-am permis)...la "treizeci si" nu mai ratez nimic!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Dance, sing, floss and travel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Allure spune:

Ta daaaaa! La cererea "ascultatorilor" va prezentam albumul "cum sa spargi salaru' pe o luna pe lucruri inutile dar pretioase "

http://entertainment.webshots.com/photo/2362989840105277474hXuDyF

cert e ca nu ma pricep sa fac poze, ori aparatul meu e de vina...acolo unde cerceii sclipesc, "orbesc" camera si imaginea devine blurry
am incercat diferite unghiuri si lumini...realitatea e muuuuult mai frumoasa si sclipicioasa

click pe "zoom" ca se vad mai bine.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Dance, sing, floss and travel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulix spune:

Superbi cercelusii!!! Sa ii porti sanatoasa si iubita!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SIMONABB spune:

poate sa ne dea cineva un link catre fostul subiect, chiar de la inceput, din 2006 ?
multumesc

http://community.webshots.com/user/simonabb

Mergi la inceput