AFTELE BUCALE

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dianas spune:

Va multumesc pt sfaturi, foarte interesant articolul trimis de anca74. Mi-am luat astazi solutie Urgo Afte si am inceput sa o folosesc. Sant in asteptarea rezultatelor.

Din pacate, tratamente naturiste cu propolis nu pot sa folosesc pentru ca sant alergica la produsele apicole.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Eu am folosit de fiecare data glicerina cu nystatin, si mi-au trecut destul de repede. Am observat ca am facut afte mai des in perioadele in care organismul a fost foarte solicitat, oboseala, stres, lipsa de vitamine...probabil ca are si asta vreo legatura, nu cred ca au fost doar coincidente.

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani, Paste 2007
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adrriana spune:

Dar candida care apare pe limba cu ce o tratati?v-as fi recunoscatoare pentru niste sfaturi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Si eu folosesc cu succes glicerina boraxata...ciudat este ca de cand sunt in Us nu mi-au mai aparut...
In Ro, imi apareau daca mancam produse de patiserie "proaspete" sau croissant-uri preambalate, si alune....



It is not giving children more that spoils them; it is giving them more to avoid confrontation

Sinzi, Radu si David bomba pisaloaga
:
varsta, poze, D-ale lui David


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

dianas cum te mai simti?

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput