***LA REDOUTE (23)***

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Madau da, se pare ca se poate. Nu am semnat nimic, sotul era acasa deci postasul nu a urcat sa ii dea coletul (cum facuse cu adidasi fetei) si bagase fortat raaaau in cutie, pliata punga. Abia am reusit sa o trag, sincer ma intreb ce-o fi fost in mintea lui sa o inghesuie in halul ala dar cred ca pentru ca vin ca scrisori alea de la posta se oftica, ele nu au spatiu de depozitare asa mare, pentru plicuri doar se preteaza dulapurile lor, astfel ca la ultimele "pungi" primite pe aviz scrie URGENT! sau colet voluminos, tocmai ca sa ne ducem repede sa le eliberam. Asa ca probabil alea de la oficiu ii forteaza pe postasi sa le ia cu ei desi sunt voluminoase, si astuia i-o fi fost lene sa urce la 10 sa-l duca sus, nu stiu. Oricum, daca ar veni la mesagerie, ca si colet, nu ar fi problema, numai cu astea puse ca scrisoare e buba.

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Geaca de la aissa am adjudecat-o eu!



Claudia, mamica de Matei (15.12.2003) si Mara (30.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

neata fetele!!! mi-a raspuns sabine foarte amabila chiar si eu ma mir si mi-a zis ca verifica acum toata problema si mi-a zis clar ca daca greseala se dovedeste a fi a lor imi vor returna banii pentru retur dar sa le trimit si chitanta deci se poate fetelor...si nu-s chiar asa de batuti in cap

aaaaa si fiti atente ca si-a cerut si scuze ca mi-a raspuns asa de tarziu si mi-a zis ca a fost "on leave"

abia astept sa rezolv

cristina t bine ai venit printre noi si abia astept sa intri si tu in febra cumparaturilo

cu preturile problema sta asa: preturile care le vezi tu acum pe site sunt mari ca s-a terminat perioada de reduceri dar in iunie vor incepe reducerile de vara asa ca mai asteapta putin....mai gasesti produse cu pret redus daca intri la boutique discount si ai acolo pe categorii femei barbati copii eu imi mai cumpar si de acolo gasesti chestii faine

pe urma vezi ca sunt niste coduri pe prima pagina aici pe forum care daca le aplici in comanda(ai in cos in stanga unde bagi codul) primesti diverse cadouri(unele merita unele nu) sau diverse reduceri de bani din comanda

spor la shopping


INGRID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Plec acum sa ma intalnesc cu aissa si apoi trec pe la BRD sa cer deschiderea unui card in euro, sa fie al meu, sa nu mai apelez la altii. E mai bine asa.

Claudia, mamica de Matei (15.12.2003) si Mara (30.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

nushulica, multumesc mult.

Aissa, sapt viitoare iau si eu salariul, apuc sa-mi fac card si etc. Crezi ca poti bea o cafea cu mine si sa ma ajuti sa dau si eu prima comanda si sa ma inregistrez? Nu scapi de mine...


www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank"> 6 ani si ...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vl-ad spune:

Buna!

Am o intrebare pt Madau si pt celelalte fete care au comandat balerinii aceea crosetati: ati comandat marimea care o purtati in RO sau o alta marime?

Eu am dat prima comanda in 24 si am zis ca nu mai comand altceva pana nu vine coletul sa vad daca se potrivesc marimile.Dar ma mananca degetele atat de tare incat azi neaparat mai trebuie sa dau o comanda

------------------------
ADINA SI VLAD (17-11-2004)

VLAD
POZE CU PUIUTUL MEU
www.dropshots.com/vl-ad" target="_blank">filmulete Vlad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Nushulica,bravo
Eu am dat sa caute pe coliposte.fr,coletul meu si-mi zice:
Aucun colis ne correspond à vos critères de recherche. Veuillez vérifier la saisie de votre numéro de colis et qu'il a été envoyé il y a moins de 30 jours.
Nu stiu ce sa cred,s-o fi pierdut?
Unde naiba se fura?Macar le-or fi placut pantofii,sau le-o fi parut rau ca au stricat coletul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

quote:
Originally posted by vl-ad

Buna!

Am o intrebare pt Madau si pt celelalte fete care au comandat balerinii aceea crosetati: ati comandat marimea care o purtati in RO sau o alta marime?

Eu am dat prima comanda in 24 si am zis ca nu mai comand altceva pana nu vine coletul sa vad daca se potrivesc marimile.Dar ma mananca degetele atat de tare incat azi neaparat mai trebuie sa dau o comanda

------------------------
ADINA SI VLAD (17-11-2004)

VLAD
POZE CU PUIUTUL MEU
www.dropshots.com/vl-ad" target="_blank">filmulete Vlad



Pentru sandale.incaltaminte de vara,eu am comandat cat port aici si a fost bine,pentru pantofi si adidasi,un numar mai mare si a fost,la fel,bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

quote:
Originally posted by vl-ad

Buna!

Am o intrebare pt Madau si pt celelalte fete care au comandat balerinii aceea crosetati: ati comandat marimea care o purtati in RO sau o alta marime?

Eu am dat prima comanda in 24 si am zis ca nu mai comand altceva pana nu vine coletul sa vad daca se potrivesc marimile.Dar ma mananca degetele atat de tare incat azi neaparat mai trebuie sa dau o comanda

am luat si eu balerinii crosetati 38 cat port eu si ar fi mers un pic mai mic...problema lor este este ca fiind rotunzi la bot degetele mai mici ajung sa se vada la baza balerinului doar degetul mare ajunge aproape in varf...iaca explicatie

ma rog eu as fi luat 37 clar

------------------------
ADINA SI VLAD (17-11-2004)

VLAD
POZE CU PUIUTUL MEU
www.dropshots.com/vl-ad" target="_blank">filmulete Vlad




INGRID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Am revenit... Ale e o scumpa si o frumoasa!!! Card nu mi-am mai facut ca nu imi gasesc buletinul (se joaca fi-mea cu portofelul uneori, D-zeu cu mila pe unde o fi si buletinul meu!!!)

Eu pantofi nu mai am curaj sa comand, 2 perechi am de LR si unii ma strang si altii ma bat. Edit: amandoua perechile sunt balerini...

Claudia, mamica de Matei (15.12.2003) si Mara (30.08.2005)

Mergi la inceput