Mesaje private sterse

Mesaje private sterse | Autor: copiloi

Link direct la acest mesaj

Au fost sterse nu mesajele private mai vechi de 3 luni, ci cele din ultimele 3 luni .


Si toate astea fara un anunt prealabil.


Alina

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

FRUMOSSS
Meritam sa fim anuntati macar cu 2-4 zile inainte Acum am pierdut numere de telefon si adrese



ce mai astepti??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

am avut mesaje care nu erau vechi de 3 luni si au disparut ... si mi-au ramas mesaje din luna a 10 - 2006....
ceva erori se invart si la pm...
plus mesaje de acum 2 zile sterse complect si din outbox si din inbox... asta nu e normal deloc pt ca aveam si eu lucruri care imi trebuia si nr de tel ...


Sanatate si numai bine


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian

www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doradora spune:

mi-au fost sterse mesaje vechhi de o saptamana

chris + alexandra
varsta alexandra
poze bebe alexandra

bebeii nostri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Mie mi-au fost sterse toate...desi erau vechi de cateva zile.

Claudia, mamica de Matei (15.12.2003) si Mara (30.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delfinutza spune:

Si mie mi au fost sterse toate mesajele...si un mesaj era vechi de 1 zi...deci???din ce cauza s au sters mesajele??eu nu pricep de ce

Delfinutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

si mie la fel, mi-au fost sterse mesaje private abia primite!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_deju spune:

mai are rost sa zic?? inbox - gol golut... mesaje de maxim doua sapt incoace, altele nu aveam, ca mi le sterg periodic singura... minunat!! normal ca s-au dus si numere de telefon, bine ca le-aveam memorate..... multumim!!!

Deea, mami de Eric (15.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

empty si la mine...dar nu aveam nik important


INGRID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dearChris spune:

eu nu aveam nici un mesaj !dar chiar am scris cuiva ieri. poate.. mi-o fi raspuns? si mi-ati furat mesaju ? inainte sa apuc sa-l citesc ??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexandra_25 spune:

Eu chiar nu stiu criteriul dupa care le-au sters....daca au facut asta trebuia sa le stearga pe toate....mie mi-au lasat unul vechi de anul trecut....oricum mie mi se parea firesc sa ne anunte...nu?

alexandra de Mark Andrei 23.11.2006
poze cu Mark
www.youngnutrition.net/member/tickers/61354/ticker1.png[/img]" target="_blank">varsta Mark
www.bebo.com/Widget.jsp?WidgetId=3662428255&MemberId=3524611238" target="_blank">slideshow Mark
www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">Un site cu cei mai frumosi fulguleti

Mergi la inceput