Miresele anului 2006 (74)

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by Giova



Eu zic sa dati anuntul cand va apucati de bb,poate imi dati si mie curaj pt. bb2.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">



o ce fain ar fi
...daca ne ajuta Doamne Doamne sa fim sanatosi cred ca peste un an si un pic ne apucam...asta daca nu intervine alceva...ca ar fi culmea sa merg eu acasa si sa plece Marius cu job-ul undeva afara!


Daca vrei sa fi iubit, iubeste !!!
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip
Wedding picture!
Starea civila
Honeymoon


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

Priiiiimaaaaa!!!

cafelussa, briose, croissant, alune..ceiuc....gem, iaurtze...si tot ce mai vreti voi pentru micul dejunel!

pup fetele si ma duc sa sorb cafeul ca e musai.....

ne auzim mai incolo

ah..la faza cu nasterea....zi eu as zice pas la aa naturala...dar, am inteles ca () cu ajutorul epidurale nu mai simti atat de tare durerea..pe de alta parte, zic mersi ca..chioromela fiind...e posibil sa trebuiasca cezariana....pana una alta...sa se faca samburelul...ca om vedea noi cum l-om scoate afara


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Neatza!
Ce povesti avem si noi in program Nu pot decat sa-mi imaginez ce povesti vom avea cand chiar o sa fie samburelul acolo unde trebuie.
Gio bine ca pe tine te apucase doar pe ultima suta de metri, eu deja ma gandesc cu groaza la toate complicatiile si la toate aspectele negative posibile. Ce sa mai zic, e bine sa fii informat, dar cateodata ignoranta e o binecuvantare.
Kreliutz buna cafelussa, stim noi de ce .
Fetelor, ma bucur ca-i vineri, sunt terminata de oboseala, desi ma trezesc mai devreme tot tarziu ajung in pat. Nici nu vreau sa ma gandesc la ziua de duminica, cand o sa ma trezesc la 6, ca mergem la tara la parastas de 10 ani dupa bunicul sotzului (tata lui socru-meu). Macar maine sa dormim mai mult, ca si sotzul e in aceeasi oala ca mine. Dar am si-o veste buna: ieri am rezervat camera pentru vacanta la mare, deocamdata toate bune si frumoase, sper sa nu avem surprize neplacute cand ajungem acolo.
O zi frumoasa la fete!


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Neata!
Kreliutz merci de si de micul dejun.
Gio curaj pt bb2
Aly super fain ca ti-ai rezervat deja, cum arata camera?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Kitzy uite www.plaja.ro/vila_delfinariu_a_constanta.htm" target="_blank">asa arata. Adica sper din suflet ca e asa. Oricum in contract scrie ca raspund si pentru informatiile de pe site (asta include si pozele - parerea mea). Arata bine, are baie proprie la camera, patul e matrimonial (c-am mai primit oferte, dar era o canapea in camera si nu am chef sa dorm in concediu pe canapea), si pretul e super, avand in vedere ca e in plin sezon.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Super fain arata! De probleme, nu cred ca o fie cazul.
Noi ne-am hotarat pentru munte anul asta, dar inca nu stiu unde va fi. Oricum mie imi trebuie o cazare cu conditii ca eu cu firea mea comoda nu accept altfel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Iti dai seama ca si eu vreau conditii (asta insemnand baie cu dus si tot ce trebuie - pentru mine asta e minimum minimorum), nu m-as duce cu cortul nici gand. Insa eu sunt moarta dupa mare. Din fericire si sotzul e la fel de 'broscautz' ca si mine si musai sa avem parte de balaceala ca sa fie concediu adevarat. Si la munte cand am mers am mers la Moneasa, si eram clienti fideli la strand.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

E fain sa va placa la amandoi aceleasi lucruri altfel ar fi discutii.
Si al meu sotz e cu balaceala mai mult decat mine dar si muntele ne place foarte mult. El suporta mai greu caldura si de-aia prefera muntele. La noi la mare n-am fost de vreo 20 de ani si nici nu ma atrage.Ma atrag alte mari dar anul asta n-avem buget pt asa ceva asa ca ne multumim cu ceva prin tara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Si noua ne-ar fi placut alte mari si alte tari, dar daca nu e buget, ne multumim cu ce avem. Oricum, am fost si la alte mari, si pot sa-ti spun ca exista si locuri mai rele decat avem noi. De exemplu, unde am ajuns eu la marea Egee era super nasol, plaja cu pietre si bolovani in apa marii, nu puteai intra lin si frumos, unde era apa mai mica nu prea puteai da din picioare ca te loveai de bolovani, asa ca prefer marea noastra. Totusi preferata mea (deocamdata) ramane Mediterana, care m-a vrajit cu nisipul ei fin si valurile aproape inexiste si apa curata. Dar asta e, va fi ok si la noi. Ma gandesc sa mergem unde se pot inchiria sezlonguri, ca nu ma mai vad toata plina de nisip. Si sper sa nu fie meduze si alge in apa.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Nici mie nu-mi plac algele si meduzele si anul trecut cand am fost in Tunisia am nimerit vreo 2 zile nas in nas cu meduze albe si roz si m-am cam ferit de apa atunci. Cat despre alge nu poti decat sa speri ca o sa curete regulat plaja.

Mergi la inceput