***LA REDOUTE(20)***

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AYLLA spune:


nu ma intereseaza sa mai trimit mesaje pe acest forum unde sunt permise discriminari in functie de zona de unde provin participantii la discutii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

AYLLA, dar cum asa?! Chiar nimic nimic???? Blugii, camasile, tricourile, topurile, baschetii, adidasii nu vor fi niciodata demodati.

Claudia, mamica de Matei (15.12.2003) si Mara (30.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

quote:
Originally posted by AYLLA

Am intrat si eu din curiozitate pe acest subiect ptr ca nu sunt adepta cumparaturilor facute prin posta si dupa o poza,oricat de trendy si kinki ar fi shopingul online...nu pot nicicum sa-mi refuz placerea de a colinda cu prietenele prin magazine!
Dar imi pare rau sa va spun ...nu imi place nimic din ceea ce am vazut...mi se par oarecum demodate si chiar scumpe tinand cont si de taxele aferente livrarii...raman la convingerea ca piata romaneasca ofera produse mult mai bune,mai frumoase si mult mai bine ancorate in tendinte...cel putin in comparatie cu produsele de pe acest site...cred ca sunt solduri...atentie solduri nu inseamna reduceri la marfa de sezon...soldurile sunt produsele care nu s-au vandut poate si de cativa ani...nu am vazut nimic care sa fie in tendintele actuale deci mie nu-mi plac...dar chiar deloc...scuzati sinceritatea...

POZE

VINE BB???



scuzam,scuzam.....
chestia aia cu "tendintele" mi-a placut mult de tot !
cam ce tendinte sunt pe la Drobeta,de n-au auzit amaratii astia de francezi de ele?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Si eu ma mir tare pt ca din sutele de produse de pe site...chiar nimic sa nu fie "in tendinte"? Nah, oi fi eu mai demodata...doar am peste 30 de ani!

Acum am vazut ca AYLLA are un magazin de haine (?). Ar fi interesant de aflat/vazut ce haine vinde... Poate ne mai "modernizam" si noi.

Scuze, nu vreau sa fiu rautacioasa dar ne-ai facut pe toate "demodate", nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AYLLA spune:

nu ma intereseaza sa mai trimit mesaje pe acest forum unde sunt permise discriminari in functie de zona de unde provin participantii la discutii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Eu n-am inteles ce sens a avut postarea AYLLEI.
E ca in bancul ala :

se organizeaza in padure mare petrecere mare.Toti invitatii suna sa confirme participarea.Iepurasul,fara sa fi fost invitat,suna si el si zice : "v-am sunat numai sa va spun ca pe mine sa nu contati"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Faptul ca la mall sau in alte centre comerciale de gen lucrurile sunt mult prea scumpe pentru calitatea pe care o ofera. Ia zi de unde-ti mai iei tu o geaca de blugi simpla, clasica cu 2.94 euro, o rochitza eleganta cu 10 euro sau hainutze pentru copii sub 500.000 lei care sa nu fie made in turcia?!

Claudia, mamica de Matei (15.12.2003) si Mara (30.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AYLLA spune:

nu ma intereseaza sa trimit mesaje pe acest forum unde este permisa discriminarea participantilor la discutii in functie de zona de unde provin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AYLLA spune:

nu ma intereseaza sa trimit mesaje pe acest forum unde este permisa discriminarea participantilor la discutii in functie de zona de unde provin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Iasi, capitala modei

cristina d.

Mergi la inceput