Miresici frumoase de 2007 (4)

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andreea81 spune:

Draga canne-marie, io mi-am confectionat singura 400 de marturii....in felul urmator: de pe Lipscani, la un magazin parca Zmeu S.R.L (acu' nu mai tin bine minte numele firmei), dar e pe partea stanga cum te duci spr BNR. Acolo gasesti cutiute cu organza gata taiata ptr. marturii, si daca vrei sa pui bombonele din acelea rotunde, du-te si cumpara-le din Carrefour( nu sunt scumpe). Tot la acest magazin au si fundite de mai multe culori si trandafirasi (io am sarit peste partea asta). Magazinele se inchid la 19.00. Puuuuuuuuuuuup fetele!!!!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns josefine spune:

vai de capul meu, zic eu ca nu am deloc emotii, dar in mesajul precedent facusem o greseala mica, mica;) sper ca nu ati vazut-o!
sambata vin si parintii mei, sa vedeti emotii pe taica-miu.. isi face atatea griji, dar eu sunt sigura ca va fi bine.
nu stiu pana la ce ora sunt deschise magazinele pe lipscani, dar daca vrei sa iti faci din tull marturiile, sa stii ca nu se desira, pur si simplu il tai si ii faci o fundita. am impresia ca sunt si de cumparat cerculete gata facute, trebuie doar sa pui bombonicile;)
va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daii spune:

Hello, miresici scumpici!
Am revenit si eu, cu alti ochi de data asta. Operatia a reusit, sunt in recuperare, dar pana la nunta voi fi ca noua!
Fetelor care sunt pe ultima suta de metri le urez sa suporte cu stoicism canicula, si sa faca fata cu brio ultimei saptamani inainte de a deveni doamne!
Eu ieri mi-am dus la scurtat rochia de mireasa. Am avut o experienta foarte neplacuta. Am dat peste niste fetiscane anemice care incercau sa ma convinga ca fusta facuta de le cu 20 de cm mai lunga nu poate fi scurtata din cauza broderiei de la poalele fustei. Sper sa nu-mi gasesc fusta intr-o alta varianta ca mor.

Pupici multi

http://daisyPath.com/days/070825/0/1/+1/1.png"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns canne-marie spune:

Neata fetele.JOSEFINE mai ai un pic si gata.Sambata este marele eveniment,ma gandesc mereu la tine si am sa ma gandesc si sambata.Sper din suflet sa iti iasa super bine nunta si sa nu ai probleme.Mult succes si te asteptam cu vesti bune dupa.
Eu am fost vineri si am dat comanda de invitatii si ma voi duce miercuri sa dau Bun de Tiparit si le voi ridica tocmai pe 2 august,dar asta este.

annes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns josefine spune:

hello,

sunt rupta de oboseala, ma ingrijorez ca e de-abia luni! azi am umblat toata ziua, am zis noi sa terminam cumparaturile, dar de unde, am uitat de tulle.
o sa mai intru si in zilele urmatoare sa va mai scriu impresii;))

pupicei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mexxa spune:

Salutare..salutare
Noi suntem bine...de maine intr-o luna voi fi miresica...vai ce emotii am!!!!!!!

Suntem fericiti ca astazi am fost alesi ca nasii unei fetite...suntem tare incantati.


^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
, mamica de Sebastian-Mihai ( 10.09.2006 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns canne-marie spune:

Josefine maine este marele eveniment.
Iti doresc din suflet sa ai o nunta suferba , asa cum meriti si asa cum ti-ai dorit.Sa fii cea mai fericita si sa joci la nunta pana iti vei rupe pantofii.

Te cu mult drag si asteptam vesti dupa marele eveniment.

In rest fetele ce mai fac ?

annes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floricik spune:

JOSEFINE ITI DORESC SA AI PARTE DE NUNTA VISATA !TE PUP SI ITI DORESC PETRECERE FRUMOASA. Abia astept sa vad pozeeeee
Eu sunt fericita ca in sfarsit mi-am cumparat rochita de mireasa . Am fost la Ploiesti si am luat-o de la White Lady (ce sa fac daca in Bucuresti nu mai au magazin... ).
Maine mergem sa luam si marturiile si ...uite asa incet incet le rezolvam pe toate ca nu mai avem mult pana la nunta
Pup fetele. Weekend placut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns canne-marie spune:

Buna fetele.
In sfarsit am luat rochita yupyyyyyyyyyyyyyyyy o am acasica,este ffff simpla si frumoasa.
Saptamana asta ma duc sa ridic si invitatiile si din wek incepem sa le dam.

annes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea81 spune:

Casa de piatra, draga noastra Josefine! Intelegere si muuuultaaaaaaaaaaaaa iubire!!!!!!!! Si io astept poze si..mici indicii de lucrusoare pe care nu le-ati primit inca !!!!!!!!!!! Stie blonda de ce!!!
Floricik, ce model de rochita de la White Lady ti-ai luat???[/blue]

Mergi la inceput