Miresele anului 2006 (73)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by Giova

e mobila care se aduce la Greenfoerst, casa roma, etc. dar cum noi am luat-o direct de la distribuitor si ne-au facut si reducere...am iesit mai ieftin.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">




firmle astea le stiu si eu.
Cumnata-mea e designer la Casa Roma si ea ne-a facut proiectul pentru mobila....stiu si ce preturi au...si daca ti-au facut reducere destul de mare...20%-25% (povestim o data pe msg si iti spun eu cum e cu astia)
insa...mobila e superrrrr misto!

Pupici la fete ca vreau sa ma plimbaresc si eu pana la un Outlet...sper sa nu ma duc pe degeaba!


Daca vrei sa fi iubit, iubeste !!!
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip
Wedding picture!
Starea civila
Honeymoon


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Krelia am fost la Mobexpert. problema e ca nu stiu daca se potriveste culoarea. asa ca e musai sa mergem cu un sertar de-al nostru sa fim siguri. caci fiecare firma isi pune amprenta pe culoare, asa ca...e cam greu sa gasim la fel. macar apropiate sa fie.
Oana pai nu am luat prin Casa Roma sau Greenforest...am luat-o direct de la fabrica...de la cei care livreaza la magazinele astea.
Doar canapeaua e de la Casa Roma.
Outlet....ce misto. sa ne zici ce ai luat frumos de-acolo!!!

Atas...nu am gasit nimic sa-mi placa de living acolo...of...of...

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

mda...asa e...
de obicei, Mobexpertu' merg epe un wenge mai inchis, spre negru chiar..insa au si corpuri de mobilier si din wenge acela ciocolatiu....
imi pare rau ca nu gasisi al atas....ca intr-un timp aveau kestii misto......

pupi!

quote:
Originally posted by Giova

Krelia am fost la Mobexpert. problema e ca nu stiu daca se potriveste culoarea. asa ca e musai sa mergem cu un sertar de-al nostru sa fim siguri. caci fiecare firma isi pune amprenta pe culoare, asa ca...e cam greu sa gasim la fel. macar apropiate sa fie.




E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

'Neatza! E gata !


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Neata! Multumesc mult de cafelutza, o sa ma delectez cu una.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Neata...merci de cafeluta, chiar e mare nevoie!


Daca vrei sa fi iubit, iubeste !!!
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip
Wedding picture!
Starea civila
Honeymoon


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Oana, ti-ai cumparat pana la urma lampitza de care ai vrut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Pai de unde sa o iau?...ca as lua-o!


Daca vrei sa fi iubit, iubeste !!!
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip
Wedding picture!
Starea civila
Honeymoon


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Parca ziceai ca a vazut-o sotzul tau la Ambient, dar ca n-o luati deocamdata pt ca era 1200 de ron?


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


Multumim de .
azi fusai la unghi...si mi-a pus false ca erau mici ale mele. mi-a lipit de la jumatatea unghiei cele false...pe urma le-a pilit, etc., le-a dat cu ceva solutii si m-a pus sa bag mana undeva unde era laser. tot asa am facut de cateva ori. Mi-a facut french pe ele. sunt fainute, dar sunt cam late si cam gros french-ul. cica cum creste unghia se fac pe forma ei si trebuia frenchul mai gros ca sa nu se vada gol cand creste, ca tre sa tina si 2 luni.

Marco e la gradi pana la ora 16. a papat si a adormit fara probleme. Joi avem serbarea Iepurasului. asa emotii avem.....

in rest nimic...astept sa se faca ora de plecare, ca mi-e dor de el.
azi sau maine avem . depinde cand intra banii in cont. cica pana maxim la ora 16 trebuie sa intre .

va .
o sapt. buna va doresc.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput