te recunosti?

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bucluc spune:

Eu sunt Scorpion si pot spune ca in mare parte ma recunosc in descrierea facuta. Mai putin partea cu biroul (care imi place sa fie frumos aranjat, comod si invidiat de toata lumea) si cea cu masina (adica nah, imi place si Jaguar-ul, dar prefer Mercedes-ul).

"Cauta la cine te pretuieste, cat de curata e inima, nu cat de inalt e gandul."(N.Iorga)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorana spune:

Eu sunt leoaica.
La noi de ce nu e masina?
Ce ziceti leoaicelor de un Ferrari rosu?
Misto faza cu scaunul. Si adevarata.

bb Monica si Sorana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina_nz spune:

dadada un ferrari roshu pentru leoaice!!!!!! de unde reiese ca sun si eu in categoria asta

La rac insa mi se pare ca nuca in perete!! Experientzele mele cu raci sunt din cele mai nashpa. Sper totushi ca nu totzi racii sa fie ca cei cunoscutzi de mine.....sa fie doar exceptziile care intaresc regula :)

La varsator spunea cineva bine....o masina mare de teren parca merge mai bine!! Sotzul meu e varsator si mi-a facut capul calendar cu Toyota Surf.

Ina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natydea spune:

Buna eu sunt o scorpioanca si m-am regasit aproape in totalitate in cele scrise de tine! Si in plus chiar sunt ecologista (am terminat fac. de biologie sectia ecologie!!! Ce zici de asta?!
Dea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hanna spune:

Buna fetelor,
Si eu sunt o scorpioanca, dar nu prea ma regasesc in zodie. De profesie sunt analist programator, deci nici aici n-am nimerit-o.
Cat priveste masina, pana la una faina, ma multumesc si cu o dacie de-a noastra.

Hanna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hanna spune:

Buna fetelor,
Si eu sunt o scorpioanca, dar nu prea ma regasesc in zodie. De profesie sunt analist programator, deci nici aici n-am nimerit-o.
Cat priveste masina, pana la una faina, ma multumesc si cu o dacie de-a noastra.

Hanna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arabella spune:

cu siguranta ma recunosc,numai ca nu-mi plac masinile
gemeni

arabella & angelo

Mergi la inceput