haine second hand

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bonamea spune:

P.S, DUPA SPALARE HAINELE ISI PIERD MIROSUL DACA E VORBA DOAR DE SOLUTIA DE DEZINFECTARE CARE SE FOLOSESTE.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

Acum,vreo 2 ani,cand m-a dus o colega la un s. hand,m-am strambat din nas.Dar m-am inselat.Este un spatiu f. mare,pe raioane,toate puse pe umerase.Mi-am luat multe lucruri bune,de calitate(niciodata lenjerie intima).Pot spune ca am ajuns sa trec pe acolo chiar des.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danais spune:

Fetele din Bucuresti, unde sunt SH -urile alea minune care nu au mirosul specific si in care gasesti si haine (aproape) noi, eventual si de firma, ca eu am in cartier doua astfel de SH care, pe langa faptul ca miroase groaznic inauntru, au numai zdrente oribile.

Daniela si domnisoara Denisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaradu spune:

Danais in ce zona stai? in titan sunt vreo 2 super, pe diagonala cu mag titan. la fel si in baneasa (da' nu cred ca e chiar baneasa, mai degraba aurel vlaicu) vis-a-vis de noua cladire oracle. in rahova sunt vreo 3-4 ... deci ... cine cauta, gaseste!

mami de Matei Stefan 12.03.2007

poze cu matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionela-roxana spune:

In urma cu 4 saptamani am scos din dulap tot ce nu mai purtasem de foarte mult timp cu scopul de a aerisii dulapul si a lasa doar hainele ce le port fregvent.
Acum e plin iar si nu de haine ce nu le port , ba din potriva ...... am langa bloc la 5 minute un magazin SH super .
Hainele sunt aranjate pe umerase , totul miroase frumos , preturile nu sunt la 1-2 lei dar oricum avantajos fata de oras si sunt 90% haine noi noute S'Oliver , C&A , Hennes , Cecil si multe alte marci.
In fiecare dimineata trec pe acolo in drum spre oras si deseori gasesc cate un lucru dragut.
Asa dar cumpar de la SH haine noi care sunt sigura ca am sa le port gen camasi , pantaloni (niciodata nu am avut atatia pantaloni ca acum ) , geci de iarna , sacouri .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

Ca sa fiu on topic. Sint aici niste magazine gen Consignatia cu haine superbe. Nu ieftine, dar oricum mult reduse fata de pretul original. Dar eu n-am ce sa caut acolo, femeile astea bogate sint un sfert cit mine!

The best thing you can do for your children is to love your wife.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RamonaD spune:

Eu nu m-as imbraca pentru nimic in lume de la second hand!Prefer sa-mi cumpar haine noi (chiar daca sunt productie China!)decat sa port haine vechi,purtate de o persoana pe care n-o cunosc.Nu-i acelasi lucru daca port o bluza de la sora mea sau ea de la mine.Dar fiecare face ce vrea ;fiecare decide ce-i mai bine pentru el.In privinta bolilor de piele,eu chiar sunt foate sensibila;chiar si anul asta am avut ceva probleme cand am venit de pe litoral.Cred ca si sa vreau sa-mi cumpar ceva econd hand,tot n-as putea!
Numai bine!
Ramona,mamica lui Cosmin-Alexandru

"No need to run and hyde/ it's a wonderful,wonderful life..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sofia_misicu spune:

Eu am cam crescut cu haine SH. Primeam de la rudele mele din Elvetia. Asadar, cand au aparut si pe la noi, m-am infiintat fara nici un fel de jena. Mirosul intr-adevar e ingrozitor, insa cu un smotru bun, iese. Acum am un traseu bine stabilit cu cele mai bune SH-uri din Bucuresti. In facultate organizam field trip-uri cu prietenele mele care initial scuipasera in san cand au auzit de SH. Am o colectie impresionanta de costume de bal mascat luate de la SH si haine de firma (misto). Cele mai speciale costumatii ale mele sunt concepute pe baza unor haine SH. Recent am descoperit un second care are un raft numai cu produse Levi's, majoritatea noi. Abia astept ziua de salariu sa dau spargere.

www.flickr.com/photos/9686511@N06/" target="_blank">Nuka si www.flickr.com/photos/sofica/" target="_blank">Mama la Nuka

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anya spune:

Zi-mi si mie unul ok in Bucuresti, ca eu am intrat o singura data intr-unul, am iesit urgent si n-am mai calcat prin asa ceva. Nu sunt fitzoasa, dar m-a gonit mirosul si mi s-a zbarlit pielea (cam aceeasi senzatie am cand intru in piata in hala de branza - motiv pt care nu calc pe acolo si ca atare cumpar de la alimentara).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Da chiar asa nu ne spui si noua care sunt alea cele mai bune din bucuresti?
Eu nu sunt o pasionata, dar din cauza dimensiunilor cele mai misto perechi de pantaloni sunt marca SH. E foarte adevarat ca poti gasi lucruri dragute si de marca. Dar trebuie sa ai rabdare sa cauti.

Andreea

Mergi la inceput