mi-a disparut postarea, ce se intampla?

mi-a disparut postarea, ce se intampla? | Autor: didadi

Link direct la acest mesaj

Am scris pe forum o poveste: '"vreau sa mor", si nu mai dau de ea.Ultima postare a mea a fost : SUBIECT INCHIS.Unde pot sa-l gasesc?nu apare in nicio pagina.Va rog, vreau sa recitesc..
Multumesc

DIDADI

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=93606

Oana_B
vesnica aspiranta
I love pink!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didadi spune:

Multumesc!!!
Dar nu o sa mai apara niciodata pe "in unul sau in doi mergem mai departe"? pot doar de aici sa o iau?
Multumesc!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

E acolo in sectiunea "in unul sau in doi mergem mai departe" numai ca nu este pe prima pagina fiind subiect inchis, altele mai noi au venit in fata.
Daca vrei sa il salvezi apasa pe butonul "versiune pentru imprimanta" de sus, se va deschide tot subiectul intr-o singura pagina fara forma tabelara si poti sa il pui in Microsoft Word de exemplu sau ce editor de text folosesti si il salvezi in computer. Sau il pui la favorites ca pe orice alta pagina, sau apesi pe numele tau si apesi pe "toate subiectele nearhivate postate" si il cauti acolo, sau de aici...cum crezi ca iti este mai usor.

Oana_B
vesnica aspiranta
I love pink!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didadi spune:

OANA,mie nu-mi apare deloc, la nicio pagina, nici la 4, 5 9, nu e de gasit.M-am tot uitat dar nu este.A disparut definitiv, intelegi?
Am incercat sa-l caut si cu parola mea si am incercat sa intru si fara parola.Nu este nicaieri.Am dat la toate paginile.Mai am postat unul, ala este.dar asta "vreau sa mor", nu este de gasit.
ce crezi ca s-a intamplat?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

draga mea,
subiectul se afla in continuare in sectiunea "in unul sau in doi...", numai ca este inchis. devreme ce il poti accesa prin link-ul dat de Oana nu a disparut nicaieri.
un subiect se inchide dupa 20 de pagini de discutii, acesta se intnidea deja pe 28. daca mai doresti continuarea lui poti deschide un subiect nou, cu acelasi titlu si capitolul 2. ok?

Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didadi spune:

eu am inteles, dar faza este, ca nu il gasesc niciunde la "in unul sau in doi mergem mai departe", in nicio pagina, deci nu-mi apare nicaieri.Ma intelegi?
Am intrat pe pag data de oana si am vazut ca este, dar la mine in calc nu il gasesc in nicio pagina.Toate subiectele le vad, le citesc, mai putin ala.Nu stiu care este treaba?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

quote:
Originally posted by didadi

eu am inteles, dar faza este, ca nu il gasesc niciunde la "in unul sau in doi mergem mai departe", in nicio pagina, deci nu-mi apare nicaieri.Ma intelegi?
Am intrat pe pag data de oana si am vazut ca este, dar la mine in calc nu il gasesc in nicio pagina.Toate subiectele le vad, le citesc, mai putin ala.Nu stiu care este treaba?


este ultimul subiect de pe pagina a doua!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didadi spune:

Intr-o veselie il tot caut.Nu e de gasit la mine.Nu stiu de ce?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

este ultimul subiect de aici:
http://forum.desprecopii.com/forum/forum.asp?FORUM_ID=5&sortfield=lastpost&sortorder=desc&whichpage=2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bombi spune:

Verifica daca ai selectat "toate subiectele" pe banda albastra din josul paginii.

Ar trebui sa arate cam asa:
Subiectele ... din ..., sortate dupa <data si timp> in ordine <descrescatoare> din <toate subiectele> + un buton "Selecteaza"

Mergi la inceput