NUNTA...PREGATITA IN GRABA

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

Si eu o voi pregati rapid. Nu vreau sa imifac planuri peste planuri si toate pe termen lung.
Am locatia, invitatii....mirele.

Restul nu ma intereseaza foarte, foarte mult!

Cristina si Damiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina

"Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amelia79 spune:

multumesc mult de tot pt raspunsuri si incurajari!

ieri am platit avans la restaurant si am anuntat si parintii.
urmeaza sa intrebam niste prieteni daca vor sa ne cunune si sa comandam invitatiile. restul cred (sper) ca va veni de la sine

Vroiam sa va rog daca puteti sa-mi recomandati unde sa fac rochia. as prefera sa o cumpar ca ar dura mai putin...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

Lipscani, Victoria, Cocor...

Cristina si Damiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina

"Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rally spune:


Noi am organizat o nunta intr-o saptamana! Anul trecut am cununat, iar finii, veniti din spania, aveau prea putin timp la dispozitie; asa ca, bazandu-ne pe experienta nuntii noastre din 2005, am plecat la drum si am reusit sa le rezolvam pe toate de luni pana vineri.
A fost o cursa contra cronometru, dar eu fiind la curent cu tot ce misca in oras (ca deh, sunt femeie si nu-mi scapa nimic)am reusit. A fost ce-i drept o nunta mai restrasa, dar zapaceala a fot invers proportionala cu nr.invitatilor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radu300 spune:

Acum am vazut postul tau, scuze ca nu am intrat mai devreme: atentie la restaurantul asta , genereaza o gramada de probleme: este iluminat deficitar (cuvantul corect ar fi altul, mult mai drastic) si au obiceiul sa reduca lumina la minim , sa li se vada lor jocurile de lumini de discoteca. La nunta unor miri cu care am fost, un ospatar a luat tortul si a luat-o cu el la fuga pe sala. Nu au avut ce sa taie, doar ce sa stranga de pe jos... Ai mare grija si pe cine asezi la mesele de sus, este inghesuiala si nu coboara jos pe ring.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

eu cred ca ceea ce trebuie stabilit oarecum din timp, mai ales daca nunta are loc vara, in plin sezon, este
1. restaurantul
2. Muzica
3. fotograful
4. biserica



Ramonika si pisicile Vladutz Bubulina Maritza Fulgushor

Mergi la inceput