Nasici de 2007! (2)

Raspunsuri - Pagina 26

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns grati.ela spune:

gata! sunt nasha! A fost foarte frumos.
Slujba a fost draguta, au cantat tare frumos; preotii n-au fost hrapareti (oricum eu am pus bani in plic si am lipit plicul). Petrecerea a fost intima (doar 40 prsoane, toate rude sau prieteni foarte apropiati) cu muzica superfrumoasa (muzica anilor 60, 70, 80...exact ce-mi doream sa ascult; surprinzator nu a fost nici o melodie populara dar nu s-a simtit lipsa). Nota 10 pentru restaurantul TAJ (le-au pus mirilor la pachet absolut tot ce a ramas, le-au dat cadou din partea lor un tablou indian)! Am avut si un mic incident...desi am avut 3 perechi de pantofi mi s-au umflat asa de rau picioarele incat nu m-au mai incaput asa ca am sfarsit dansand desculta (am vazut ca si Bahmu s-a descaltat in biserica asa ca se intampla si la case mai mari). Intr-un final...m-am distrat!
Aaaa! Lumanarile au fost superbe...recomand pe cei de la www.passiflora.ro

15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


mama ca scade AMR-ul si peste 2 sapt. vom fi nasi!!!!
am luat rochita, sandalute, mai vreau sa-mi caut un sal, ceva sa-mi pun pe umeri. si mai imi trebuie ceva la gat, sa vedem ce gasesc.
Am facut programare la coafor, mai trebuie la mani/pedi/machiaj/pensat.

au venit si finutii din Spania si au trecut pe la noi, am mai pus la punct cateva detalii.
trebuie sa ma gandesc din ce flori si ce culoare imi fac buchetul...e cam greu...mai ales ca nu cred ca ajung in Alba decat cu 2 zile inainte de eveniment.
am vazut ceva buchete facute de respectiva florarie,dar....e asa de greu....
si revin cu detalii.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

am ajuns si noi pe ultima suta de metri.
vineri dimineata plecam in Alba, merg la florarie sa-i zic cum vreau buchetul si la manichiura.pedichiura, pensat, epilat le fac in Tm. sambata la coafor si gata.
rochia e cumparata, dar nu e genul meu. a fost un compromis,nu am gasit ce-am vrut, ba da, dar la 20 si 40 mil. asa ca am zis un mare ... PAS.
sambata la 15.20 vin dupa noi, la 16 suntem la mireasa, la 16.45 la Primarie, pe urma la sedinta foto , biserica, iar poze si la restaurant la ora 20. vom avea o zi plina si obositoare.
sper doar sa avem parte de vreme frumoasa, ca sa nu inghet in bretele si sandalute.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

N-am trecut de mult timp pe la voi, dar nu v-am uitat!

Un nou job, timp redus la minim.... evenimente destule, sezon estival(pentru altii, ca eu am facut o singura plaja), musafiri, griji...

Am reusit sa pun cateva poze de la prima cununie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Buna fetelor, nici eu nu va-m uitat dar nu am noutati...
Nasicile de pana acum ati fost toate superbe, sunt convinsa ca si cele care veti urma sa fiti nasici veti fi la fel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

si vom ingheta cu siguranta la ce vreme e afara.
deja la mine incepe agitatia: azi bagaje si pedichiura, maine pensat si manichiura, sambata coafura si machiaj( pt. asta nu sunt inca decisa, sa vedem).
va si mai intru din Alba dupa nunta.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Giova, e chiar frig, dar o sa fie o zi frumoasa, ai sa vezi, cel de sus e alaturi de voi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns serenaxxx spune:

CRIXIA .. ai fost a o nasica pe cinste ! super rochita ( la fel si a fetitei ) superb buchet .. ce mai, mi-ai placut la nebunie . Si buchetul miresei mi-a placut f. mult . Sa pui mai multe poze sa ne mai clatim si noi ochii ! Si daca se poate si cu miresica :-) .. Sa va traiasca finii !!

Giova , distractie placuta !! Si lasa frigul c-o sa te incalzesti dansand .

http://community.webshots.com/user/rochitedeseara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Da Serena, cred ca am sa pun duminica! Sper sa mai pun si de la botezul din iunie si de la nunta din 1 sept( a 2a pereche de fini)!

Acum ne pregatim de nunta.... iarasi nunta, adica nunti!

Evenimentul de azi se numeste: cele 2 perechi de fini ai nostri sunt azi NASI!
La ora 12 incepe, asa ca ne-am hotarat: ziua, ne impartim, nasul(sotul meu) merge la un fin si nasa(eu) la celalalt fin! Iar seara mergem impreuna la fiecare nunta cate putin!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

crixia, dar ce aglomerati sunteti.asteptam multe poze de la toate nuntile.si mai multe amanunte.unde fac?in cta?la ce biserica?la ce restaurant?

adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput