Nasici de 2007! (2)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ame-mih spune:

April ai fost o nasica frumusica.
Eu mai am putin (o luna). Imi este deja frica, am niste emotii cumplite.
Poate nu ma uiti cu detalii despre nuntile in Maramures daca stii si cunosti, te rog!
Pupici, Amelia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilenutza spune:

Dory iti urez nunta frumoasa! si fini asemenea!asteptam poze!

100 Eur pt o rochie? pai cu 200 de eur cred ca iti gasesti ceva gata facut destul de frumos!

Eu nu stiu cat timp de cump. o sa am cu doi copii mici dupa mine.Si trebuie sa le iau si lor ceva de imbracat.

Am fost azi in Plaza si cum ma plimbam eu asa mi-am spus ca daca nu ma uit la pret sigur gasesc ceva in Plaza.OK< intru intr-un magazin, vad o rochie mortala, cat o putea sa coste ma intreb eu!Cand ma uit 13 mil.

Ile 33 si Victor ( 22 dec 2005)
AMR 07 sapt.
www.onetruemedia.com/shared?p=298317a6ed3728312027b9&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Paste 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Suntem si noi pe ultima suta de metri!
Am gasit alta rochita pentru nasica mica cu mana ghipsata, e mult mai frumoasaaa!
Numai maine nu-i poimaine! Avem emotii!
Revin saptamana viitoare cu impresii si poze!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

Dory, Crixia, Ralumat si ramona_jianu, petrecere frumoasa astazi si sa va traiasca finii!!!



Vine bebe
Burtik
Cristina19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Loreg spune:

Buna seara! Cu scuzele de rigoare pt ca apar mai rar...vin acum si va spun ...celor care au nasit deja.."Sa va traiasca finii si sa va bucurati de ei!" - astept sa vad pozele de la evenimente
In alta ordine de idei, in wk care tocmai se incheie, am dat asa..o raita prin magazine si mi-am luat 3 rochii!!!!Toate simple, frumoase si...ieftine. Am dat pe toate, un pic mai mult decat as fi dat sa-mi coase una singura . Acum, nu mai trebuie decat sa-mi fac rochia de nasa de cununie, sa-mi cumpar de incaltat+poseta, sa-i iau sotzului 1 costum si camasi si gata!! Bine, asta fara sa mai iau in calcul ce trebuie sa cumpar pt fini + finutza!Insa, o scot eu la capat in cazul in care nu ma omoara serviciul (am o perioada care-mi mananca nu numai zilele, ci si noptile)
In rest, numai bine tuturor...citesc toate posturile voastre...si o sa incerc sa va scriu mai des!!!Va doresc sa aveti o sapt viitoare excelenta!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu_boches spune:

Fetele care in week-end ati nasit, cum a fost?

Bucuria vine din lucruri marunte...
Liana&Luana(17.09.02)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu_boches spune:

Vizitati http://cochet-groupe.ro

Bucuria vine din lucruri marunte...
Liana&Luana(17.09.02)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Totul a fost ok, nu am timp acum de amanunte, dar de indata ce ,a eliberez va povestesc mai multe.
Am reusit sa pun cateva poze:

http://ca.pg.photos.yahoo.com/ph/dory232002/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilenutza spune:

Dory, ai fost o nashica super si toaletele tale BESTIALE!!!

Ile 34 si Victor ( 22 dec 2005)
AMR 06 sapt.
www.onetruemedia.com/shared?p=298317a6ed3728312027b9&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Paste 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Salutari!!!
April si Dory ati fost niste nasici frumoase!!!
Dory 3 toalete ai avut? mistoooo!!!
Nasici sa va traiasca mirii si numai fericire!!!

Noi mai avem ceva timp.
Macar am rezolvat tinuta nasului: va purta costumul de mire. eventual se schimba lavaliera si vesta, in ton cu rochita mea, pe care trebuie sa o caut.
M-am uitat prin magazine , caci mi-am cautat ceva pt. intalnirea sotului de 10 ani de la terminarea liceului. dar asa gust amar mi-a lasat tot ce am vazut....
La Agnes Toma, Botezatu' si A&A concept am gasit rochite misto, dar niste preturi!!!!!
oricum trebuie sa incep si eu cautarile...caci va fi greu..
Finuta era disperata caci nu si-au luat verighete, costum pt. mire si inel de logodna.
Ea are rochita si si-a gasit ceva pantof/sandala in Spania.
S-au decis asupra modelului de invitatie, asa ca trebuie sa le dea la facut.si cam asta e tot. Putine noutati.
si pe curand!!!

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput