reclamele abunda!!!!

reclamele abunda!!!! | Autor: diana1971

Link direct la acest mesaj

Stiu ca orice site isi mai ajuteaza finantele din reclame dar mi se pare enervant ca sa intru pe dc si sa nu scaaaaap de reclama de la ing ...iar acum am inchis de 3,4 ori pana am reusit sa scap de reclama de la zapp...mi se pare super enervant si deranjant;practic ne obligati sa citim ceva ce nu ne intereseaza si e prea insistent ca sa nu te scoata din pepeni.
Din cate stiu e un site despre copii sau gresesc?
Nu ati observat ca oamenii nu mai inghit chestii bagate in fata cu forta ca propaganda comunista...mai degraba creaza repulsie.

Diana

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

la mine nu apar cele insiruite de tine .. la mine nu apare nici o reclama... de ce nu iti pui un pop-up blocker bun si scapi si tu de ele.

Sanatate si numai bine


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian

www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simply spune:

apar, dar nici nu le citesc, le inchid imediat:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sheannamp spune:

Reclama nu este propaganda comunista ci este o inventie capitalista (din cate stiu eu).
Este ceea ce permite acestui forum sa existe.
Si pentru ca ti-e teama ca ne intorcem in perioada de trista amintire vreau sa-ti amintesc ca traim in democratie si in consecinta ai deplina libertate sa numai accesezi acest forum ca sa numai fi obligata sa inchizi intr-una la reclame.
Sau, vorba Gabriellei, sa folosesti cu incredere un pop-up blocker (adica un mic programas care impiedica din reclame sa apara tot timpul pe ecran).
Dar eu stau si ma intreb acum! Ai scris un mesaj asemanator si celor de pe yahoo? Ca si acolo sunt muulte reclame care cresc anxietatea unor utilizatori!
Sanatate!


Sau taci sau zi ceva mai bun decat tacerea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simply spune:

[quote]Originally posted by simply

[quote]Originally posted by Sheannamp

Reclama nu este propaganda comunista ci este o inventie capitalista (din cate stiu eu).
Este ceea ce permite acestui forum sa existe.
Si pentru ca ti-e teama ca ne intorcem in perioada de trista amintire vreau sa-ti amintesc ca traim in democratie si in consecinta ai deplina libertate sa numai accesezi acest forum ca sa numai fi obligata sa inchizi intr-una la reclame.
Sau, vorba Gabriellei, sa folosesti cu incredere un pop-up blocker (adica un mic programas care impiedica din reclame sa apara tot timpul pe ecran).
Dar eu stau si ma intreb acum! Ai scris un mesaj asemanator si celor de pe yahoo? Ca si acolo sunt muulte reclame care cresc anxietatea unor utilizatori!
Sanatate!
..................................................

Draga mea, daca vreau sa le inchid, cine ce are cu mine? Sau nu pot face ce doresc la mine acasa?
Asta in cazul in care te refereai la mine:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nusicasiely spune:

la mine nu au aparut niciodata.nici nu astiam ca pot aparea.dar cum pot aparea?in timp ce citesc?sau la mesaje?

http://pg.photos.yahoo.com/ph/ana_inlove2003/album?.dir=/855cre2

Mergi la inceput