Despre sotzi

Despre sotzi | Autor: miruna

Link direct la acest mesaj

Un sot este cel mai bun prieten pe care-l vei avea , in viata.Cu el veiimparti gandurile , starile sufletesti , rasul si lacrimile tale.Este modelul tau in viata pe care sa-l urmezi pana la capatul pamantului.Si daca ceea ce spun suna cam sentimental , imi pare rau dar asta e ceea ce simt eu pentru sotul meu.
El imi lumineaza universul cu iubire si veselie.Ofera tuturor zilelor mele caldura promisa a Primaverii , si datorita lui sunt vesela mereu.
Asa ca , dragul meu , pentru ieri , pentru azi si pentru maine , ai dragostea mea si multumirile mele.
Sotul meu este prea modest cand imi spune "De ce ma iubesti?Sunt doar un om obisnuit." Si ma doare , ca nu-mi gasesc cuvintele pentru a-i spune cum este el pentru mine Universul intreg.
Te iubesc cu rasuflarea , zambetele , cu lacrimile intregii mele vieti.

V-am scis cateva randuri din cartea "Unui om cu totul deosebit,Sotul meu" ca sa va dati seama ce mult inseamna un sot.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danat spune:

quote:
Initial creeata de miruna

Un sot este cel mai bun prieten pe care-l vei avea , in viata.Cu el veiimparti gandurile , starile sufletesti , rasul si lacrimile tale.Este modelul tau in viata pe care sa-l urmezi pana la capatul pamantului.Si daca ceea ce spun suna cam sentimental , imi pare rau dar asta e ceea ce simt eu pentru sotul meu.
El imi lumineaza universul cu iubire si veselie.Ofera tuturor zilelor mele caldura promisa a Primaverii , si datorita lui sunt vesela mereu.
Asa ca , dragul meu , pentru ieri , pentru azi si pentru maine , ai dragostea mea si multumirile mele.
Sotul meu este prea modest cand imi spune "De ce ma iubesti?Sunt doar un om obisnuit." Si ma doare , ca nu-mi gasesc cuvintele pentru a-i spune cum este el pentru mine Universul intreg.
Te iubesc cu rasuflarea , zambetele , cu lacrimile intregii mele vieti.

V-am scis cateva randuri din cartea "Unui om cu totul deosebit,Sotul meu" ca sa va dati seama ce mult inseamna un sot.




Draga mea Miruna,
am shi io o-ntrebare: de catzi ani eshti casatorita?

danat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mumulina spune:

m-ati turbat cu sotii astia ai vostri!!!!

,don'soara Alex si bb Teo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Sotul meu este cel mai bun prieten al mau, asta va spun cu siguranta!!!

dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miruna spune:

quote:
Originally posted by danat

[quote]Initial creeata de miruna



De ce ma intrebi?
Sunt casatorita de 2 ani , dar sunt convinsa ca si peste 20 de ani sentimentele mele vor fi aceleasi.
Imi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piskot spune:

Super emotionant !!!!!!
Pacat ca uneori viata ne rezerva alceva !!!!!
Pupici

Piskotel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Mai de ce sunteti releSper ca nu de invidie!Adevaru-i ca sunt si exceptii de la regula si eu sunt printre alea cu capu-n nori care cred in ele!

Irina & Veve cea cumintzica foc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionela-roxana spune:

Nu cred ca e rau sa-ti areti iubirea fata de sotul tau!Si eu i-mi iubesc sotul la nebunie!TATI!

Ione`

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lidia spune:

www.gamers-forums.com/smilies/otn/love/malelovies.gif" border="0">www.gamers-forums.com/smilies/cwm/3dlil/sleep.gif" border="0">www.gamers-forums.com/smilies/otn/blobs/boldred.gif" border="0">

Lidia
Este imposibil sa-i multumesti pe toti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexy spune:

Eu sunt la fel de indragostita si dupa 11 ani si si mai mult in
fiecare an de el ptr. ca mereu este atent si la fel de mult imi spune ca si inainte nu mai spun de pe care mi le face .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danac spune:

Miruna,felicitari!Pe mine m-ai emotionat cel putin!......

Mergi la inceput