Doctor endocrinolog

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns notquiteso spune:

Eu sunt la d-na dr. Carmen Barbu din Elias. Sunt foarte multumita de ea. Am fost operata in noiembrie 2005, dar pt ca era o operatie foarte grea, m-a trimis in Parhon, in Elias ei nu faceau la momentul respectiv decat de un an operatii pe tiroida. Acolo m-a operat D-na dr Ionescu, insa de inchis nu stiu cine a facut-o, ca i-as rupe un picior.. Cicatricea e nasoala rau. Dupa 2 luni jumate de la operatie, am ramas gravida, si suntem ok, si eu si grasana mea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns notquiteso spune:

Am uitat sa adaug ceva: daca spui ca ai probleme cu ovarele, poate ar fi bine sa vb si cu un ginecolog .. Dr meu este vicepresedintele societatii romane de ginecologie endocrinologica. Se numeste Alexandru Florin Anca si il gasesti in Municipal dar nu garantez ca apuci sa vb cu el, sau la cab particular. Daca vrei detalii, da PM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns notquiteso spune:

ih.. nu ai PM activat. uite nr de la cabinet: 021- 224.66.31
vezi ca programarea trebuie sa o faci cu cel putin 2-3 sapt inainte..poti incerca sa suni si sa spui ca ai o urgenta, si sa incerce sa te programeze mai devreme. Bafta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getuza spune:

d-na dr corina Neamtu este cea specializata in endocrinologie reproductiva. O poti cauta la Parhon, dar este mai bine la Sanador. La Parhon cabinetul este la etajul 2.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inoue spune:

Multumesc mult, fetelor. deocamadata ma duc la medicover si daca este nevoie si de control ginecologic am sa fac programare. Am mai facut controale ginecologice in trecut si de fiecare data mi-au gasit ovarita bilaterala(eu am inteles ca asta inseamna microchisturi pe ovare.)
As incerca si ceva homeopat pentru ca daca doctorita imi da AC pentru chistulete am serioase dubii daca sa le iau sau nu. Deocamadata am fost la Dna. Mariana Trifa, dar ultimul tratament nu a mai avut efectele scontate si nu stiu daca ar fi momentul sa incerc la altcineva sau sa ma duc tot la dansa. Mie mi-a lasat o impresie buna. A mai fost cineva la dna. Mariana Trifu?

Mergi la inceput