Cel mai bun rimel - pareri

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Maybelline volume express e superbun.
Maine imi iau telescopicul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pet spune:

La ora actuala folosesc Diorshow care mi se pare foarte bun. In afara de asta am folosit doar L'oreal de care eram oricum multumita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns livia spune:

cunoaste-ti vreun rimel bun pt.ochi sensibili?eu tot am incercat fel de fel daaaar dupa un timp mi se inrosesc ochii si incep sa-mi lacrimeze...


multumesc mult si pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelei_19 spune:

Si eu folosesc L'Oreal -double extension si e superbun. Insa-i pe terminate. Ma tenteaza si pe mine sa incerc altceva...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OlgaTarziu spune:

Eu nu folosesc machiaj dar rimelul e foarte important. Obisnuiam sa dau un car de bani pe Estee Lauder Magnascopic sau Lancome L'extreme. Asta pana cand am descoperit CoverGirl fantastic lash. Sa va mai spun ca e foarte bun si e si la jumate pretul? Incercati nu o sa va para rau.
Estee Lauder aici e cam 27, 28 dolari, iar CoverGirl e 8 sau 9

Olga

When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you."
- Friedrich Nietzsche

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arghirmonica spune:

Un rimel bun pt gene dese si lungi ca ale mele stiti?Imi trebuie ceva sa separe vb uneia dintre fete....Nu de alta da de cand sunt condamnata la domiciliu..mai greu cu plimbareala prin magazinesi tot asa pe incercate nu mai am rabdare...mersi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Allure spune:

Favoritul meu de ani de zile a fost Divinora de la Guerlain - THE BEST of all! Foarte fluid, nu incarca genele aiurea (aspectul de "picioare de musca" pomenit de cineva), nu pica in bucatele pe fata dupa ce se usca ci arata foarte natural...genele parca erau vopsite nu rimelate. L-am iubit si l-am jelit cu patima cind am constatat ca s-a discontinuat produsul cu pricina. Nu-l gasesc nici pe internet...

Acum folosesc unul de la Chanel care ma satisface cit de cit dar nici pe departe la fel de bun.

Doua lucruri sint importante la un rimel: aplicatorul (forma lui si desimea) si consistenta care trebuie sa fie mai lichida nu groasa ca sa nu devina "clumpy"

Am incercat multe marci si mai ieftine si mai scumpe si am fost dezamagita

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Dance, sing, floss and travel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bufi spune:

http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=45026&goChar=L

Pe asta il folosesc eu, Lancome - Mascara - L' Extreme Mascara, este super.

Bufi

Mergi la inceput