Piticodromul de sept-oct 2005 (171)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns innaa spune:

Neata si de la mine!

Norina am bucur ca e mai bine pitica...o sa vezi ca in cateva zile nu o sa mai aiba nimic!

Simonique ce sperietura....nu stiu de ce dar nu ma mira reactia acelui cuplu. Inuman oricum!

Kidule asta seara presimt eu ca o sa doarma Alexandra...distractie placuta!

As iesi un pic la plimbare dar mi-e cam lene

Mami si Buburuza lui mami



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b_irina_c spune:

Innaa felicitari!!!

Irina, mami de Vladut (26.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diplodocus spune:



Mersi de raspunsurile pt cantitatea de lapte...Deci o sa caut o sticla mai mare...

SIMONIQUE-offf, ce sperietura cred k ai tras...
Si eu am cazut o data cu Luca in bratze, dar nu m-am accidentat prea grav...Macar nu a trecut nimeni pe linga mine sa ma ignore...Ce oameni

Acum nu mai am sanse sa cad, am baiat mare care urca singur scarile, si chiar deschide singur usa...

Luca-Mihnea Cel Voinic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonique spune:

Diplodocus, acum si eu il las pe Mario sa urce singur, dar la coborat mai are de invatat, ca e tare grabit si nu are rabdare sa coboare scara cu scara, el vrea ca oamenii mari, ceea ce nu prea ii reuseste... Vazut Luca cel voinic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns innaa spune:

Mersi pentru felicitari la toata lumea!

Evenimentul va avea loc in 19 august la un restaurant deschis aici acum 2 saptamani(deci totul este nou) , un restaurant simplu, dar in acelasi timp cochet si elegant. Nu va mai plictisesc cu detalii...va spun doar ca sotul mi-a facut o super surpriza...noi mergand acolo doar sa intrebam si sa vedem localul...el insa a platit si avansul fara sa ma intrebe - dar nu mai conteaza pt ca este o surpriza super placuta.


L-am vazut si eu pe Luca cel voinic. Mie imi e teama sa o las pe Noelia sa urce/coboare singura...ma gandesc numai ca la 18 trepte cate are o scara la noi...un pas gresit si ar fi pe jos. O mai las si eu cateva trepte acolo dar atunci sunt gramada pe ea si ea se enerveaza si imi da peste maini sa nu o mai protejez.

Ne imbracam acum sa plecam "PA!"

Mami si Buburuza lui mami



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns godzila spune:

INNA felicitari pt. nunta.

GABRIELA fenobarbital zici pt icter? De peritol am auzit si eu ca la unii copilasi da agitatie.

KIDD ce ti-e si cu soacrele astea. Cam ciudata chestia cu somnul mai bine vezi ce si cum.

Multumim de laude .

Vera & Iulia Maria (17 octombrie 2005)



POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid2003 spune:

Bravo Innaa, sa fie intr-un ceas bun! Si noi avem cununia religioasa anul acesta si cred ca tot pe 19 august La noi nu e asa strict ca nu se inghesuie nimeni sa faca unde vrem noi...in varful muntelui. Oricum abia astept, numai site-uri cu rochii visez...heheee. Sper sa ai dreptate cu diseara si sa doarma bine cupchilul meu...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns godzila spune:

KID felicitari si tie. In varful muntelui zici? Eu am facut o nunta iesita din comun si a iesit fff bine. Asa ca o sa iasa nemapoimentit acolo sus.

Vera & Iulia Maria (17 octombrie 2005)



POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns innaa spune:

Vera si nu ai si tu niste poze sa te lauzi?

Kidule daca gasesti ceva interesant sa ma anunti(la rochii ma refer. De verighete te-ai hotarat?


Mami si Buburuza lui mami



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns godzila spune:

INNA uite aici cateva poze. Am facut o nunta traditionala romaneasca care a tinut pe muchie 3 zile si 3 nopti, rochia mea si "costumul" sotului sunt facute la atelierul mestesugaresc de la Breaza, sunt costume populare un pic adptate dupa propriu gust.

Vera & Iulia Maria (17 octombrie 2005)



POZE

Mergi la inceput