Cedez programare la DR.IOSUP pe 2 APRILIE

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns groxy spune:

Buna ,witchy witch!Am primit e-mailul de la tine si azi sun la Bucuresti sa fac modificarea.O sa-ti las pa PM numarul de mobil de acolo ca sa mai verifici si tu.Sa stii ca eu am PM activ pentru ca am verificat si am mai primit si de la altcineva mesaj privat.Cine stie ,o fi vreo eroare din cauza server-ului.Oricum astept sa imi spui daca ai sunat si tu la Bucuresti si daca totul este in regula Te pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns witchy_witch spune:

Mda, foarte ciudat cu mesajele astea private... si eu am activat, dar vad ca nu reusim deloc sa comunicam intre noi. Poate pentru ca sunt eu noua si nu ma lasa deloc pana la un anumit moment sau nr de mesaje postate!? Oricum, daca nu reusesti sa imi scri pe privat spune-mi aici daca totul a fost ok, si sun eu pe fix sa verific inca odata, ok!? Ca gasesc eu numarul de la clinica.

Apropos, la clinica, da!?

13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns groxy spune:

Buna,witchy witch!Am vorbit la Bucuresti si am facut modificarea .Te rog sa suni si tu la CENTRUL MEDICAL UNIREA-stii ca dr.Iosup are programari si la alte cabinete la alte adrese.Daca nu faci rost de nr de tel ti-l dau eu .Oricum il gasesti pe internet.Astept sa imi spui ca ti-a confirmat.Mi-au cerut un nr de telefon de al tau ,dar nu am stiut si l-am lasat tot pe al meu -o sa ti-l ceara si tie.Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns witchy_witch spune:

Mersi frumos, o sa sun maine, asa ca stai linistita. Oricum cred ca deja pot primi/trimite mesaje, nu puteam pentru ca eram la inceput pe forum, mi-a explicat si mie o moderatoare....

Imediat cum pot, iti voi da si nr de telefon pe privat.

Inca o data iti multumesc.

13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns groxy spune:

Witchy witch,ti-am trimis PM!

Mergi la inceput